w

Świąteczna oferta realme – wybrane produkty do 100 zł taniej

Warszawa, 2 grudnia 2022 r. – realme przygotowało wyjątkową ofertę, dzięki której wybrane produkty marki można nabyć w obniżonych cenach. Jednym z nich jest najnowszy smartfon realme 10, który dzięki procesorowi Helio G99 oraz 16 GB dynamicznej pamięci RAM jest najwydajniejszym telefonem w swoim segmencie. 

Szczegóły Świątecznej oferty realme:

  • Do 15 grudnia, nowy smartfon realme 10, będzie dostępny 100 zł taniej – w cenie 1199 zł. Z oferty można skorzystać w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik, x-kom, Max Elektro, także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.
  • Do 8 grudnia, smartfon realme C33, będzie dostępny 100 zł taniej – w cenie 699 zł. Z oferty można skorzystać w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik, x-kom, Max Elektro, także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.
  • Do 24 grudnia, smartfon realme C30, będzie dostępny 50 zł taniej – w cenie 549 zł. Z oferty można skorzystać w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik, x-kom, Max Elektro, także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.
  • Do 31 grudnia, oczyszczacz powietrza realme Air Purifier, będzie dostępny 100 zł taniej – w cenie 499 zł. Z oferty można skorzystać w sieci Max Elektro, także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.

Załączniki

Napisane przez H

Audi rozbudowuje Centrum Kompetencji Sportów Motorowych z myślą o startach w serii wyścigów Formuła 1

VII edycja „Kongresu 590” za nami. Beata Drzazga wśród laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP