w

Sukces Dompolu na targach Interzum w Kolonii

Na odbywających się co dwa lata targach pojawiają się najważniejsi producenci i klienci z branży meblowej. – Wcześniej kilkukrotnie prezentowaliśmy się na ZOW w Bad Salzuflen i na targach FURNICA w Poznaniu – opowiada Dariusz Borczyk, prezes zarządu firmy Dompol .– Decydującym czynnikiem wyboru INTERZUM była wielkość i prestiż targów oraz duża liczba potencjalnych nabywców, także spoza Europy. Naszym celem było bowiem pozyskanie nowych kontrahentów, a także zaprezentowanie nowych możliwości naszym stałym partnerom z Unii Europejskiej, zarówno w zakresie rozwiązań technicznych, jak i we wzornictwie – dodaje prezes Borczyk.

Wystawy targowe odwiedziło w tym roku niemal 50 tys. zwiedzających, którzy do Niemiec przyjechali z całego świata. Obecność na Interzum to nie tylko szansa na zaprezentowanie nowych rozwiązań i produktów, ale również na nawiązanie kontaktów z potencjalnymi klientami zajmującymi się produkcją i dystrybucją akcesoriów meblowych. – Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, w tym ze strony kontrahentów z nawet tak odległych krajów jak Chiny, Filipiny czy Australia – mówi prezes Borczyk.

Dompol zaprezentował na swoim stoisku targowym najnowsze wzory frontów meblowych giętych oklejanych foliami PVC i PET oraz szeroką gamę frontów prostych o wysokim połysku. Zwiedzający najbardziej byli zainteresowani sztandarowymi produktami Dompolu, czyli frontami prostymi i giętymi o wysokim połysku. Najbardziej podobały się im fronty gięte o szerokości 1200 mm w drewnopodobnych foliach wysokopołyskowych. Odwiedzającym do gustu przypadły również elementy meblowe w foliach drewnopodobnych: Sardegna i Orzech Baltimore.

PUPH Dompol sp. z o.o. to wałbrzyskie przedsiębiorstwo z prawie 20-letnią tradycją w produkcji elementów meblowych. Dompol specjalizuje się w produkcji frontów giętych i blatów MDF oklejanych folią PVC. Ofertę firmy stanowi ponad 40 podstawowych wzorów frontów oraz kilkadziesiąt kolorów folii, pozwalających na pełną indywidualność w projektowaniu mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych i sypialnianych. Produkty firmy są sprzedawane w Polsce oraz eksportowane do Finlandii, Niemiec, Austrii, Holandii, Białorusi i na Ukrainę. Pełna oferta dostępna jest pod adresem: www.dompol.com.pl

Avatar photo

Napisane przez Multum PR

Cenylekow.com.pl – milowy krok w stronę pacjenta

Kaspersky Anti-Virus 2011 zdobywa wyróżnienie Advanced+ w teście retrospektywnym przeprowadzonym