w

Sto lat Franke: historia szwajcarskiego sukcesu

Wiek w historii firmy to wyzwanie, by stale dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania, na miarę oczekiwań współczesnych klientów.  Dzięki nieustannemu podejmowaniu nowych wyzwań, Franke zaskakuje kolejnymi rynkowymi premierami, które czerpią z bogatego dorobku marki. 

Założony 100 lat temu warsztat rzemieślniczy „Spenglerei Hermann Franke” w Rorschach w Szwajcarii, dziś – trzy pokolenia później – jest globalną szwajcarską grupą, zrzeszającą 70 firm i zatrudniającą ponad 11.000 pracowników, na całym świecie. Produkty Franke znajdują się w ponad 100 milionach domów oraz w setkach tysięcy obiektów użyteczności publicznej. Trudno znaleźć inną, szwajcarską markę, która tak silnie rozwinęła swój potencjał w ostatnich dekadach, jak Grupa Franke Artemis. Tradycja silnej i konsekwentnej przedsiębiorczości, wykorzystywania rynkowych możliwości  i podejmowania śmiałych wyzwań to przepis na sukces marki Franke, dla której zawsze w centrum zainteresowania stoją oczekiwania i potrzeby klientów.

Jubileuszowe innowacje                               

W roku 2011 Franke wprowadzi kolejne, przełomowe rozwiązania kuchenne, które czerpią z najlepszych doświadczeń marki. Wprowadzają nową jakość kuchennego wzornictwa, stylu i ergonomii. Jednym z takich produktów jest zlewozmywak i bateria serii Centinox – wyjątkowy przykład połączenia stylu i perfekcji wykonania, zastosowania ultra prostej formy do wszechstronnych, kuchennych zastosowań.

Stale rosnące portfolio

Marzeniem wielu firm jest doczekanie swojego stulecia. Koncern Franke świętuje w tym roku swoje pierwsze sto lat. Jak tego dokonał? Wizjonerskie i skuteczne zarządzanie? Bardziej zaangażowani pracownicy czy bardziej lojalni klienci? A może po prostu szczęście? Czy kombinacja wszystkich czynników? Bez wątpienia stały rozwój, nieustanne wyszukiwanie nowych, rynkowych nisz i wyzwań. oraz wykorzystywanie własnych doświadczeń, by rozwijać się efektywnie w innych, pokrewnych segmentach rynku.

Wyposażenie kuchenne stanowi najbardziej znany, ale  nie jedyny fragment bogatego portfolio marki. Franke jest jednym z największych na świecie dostawców systemów kuchennych dla gastronomii, a szczególnie restauracji typu fast-food, gdzie wymagana jest ekstremalna odporność na intensywną eksploatację, wszystkich elementów kuchennego zaplecza. Franke to także globalny lider w produkcji urządzeń sanitarnych dla obiektów użyteczności publicznej oraz dostawca opakowań zbiorczych do przewozu i przechowywania piwa i innych napojów. Logo Franke znaleźć także można na profesjonalnych ekspresach do kawy, w które wyposażone są stacje benzynowe czy bary samo-obsługowe. Czy potrzeba więcej rekomendacji?

Szwajcarska precyzja, ponadczasowy styl

Styl marki Franke jest ponadczasowy, a wiele z pionierskich rozwiązań stworzyło standardy, które przetrwały więcej niż pokolenie. Właściwa dla szwajcarskich produktów precyzja wykonania i powściągliwość w dodatkach sprawiają, że uniwersalna estetyka Franke od lat znajduje uznanie na wszystkich niemal kontynentach.

Avatar photo

Napisane przez Estoria.pl

Obwodnica na horyzoncie

Cisco wprowadza rozwiązania zwiększające pojemność sieci i upraszczające budowę Internetu nowej…