w

Sprawdź saldo w bankomacie!

Na przełomie stycznia i lutego eService – Spółka należąca do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego planuje wdrożenie nowej funkcjonalności w sieci bankomatów własnych. Klienci wypłacający gotówkę w maszynach z logo eService będą mogli dodatkowo sprawdzić stan swojego konta.

eService to jedyny na rynku agent rozliczeniowy, który poza szerokim wachlarzem usług transakcji bezgotówkowych oferuje swoim Klientom możliwość wypłaty gotówki w sieci bankomatów własnych. Dynamicznie rozwijająca się sieć urządzeń zlokalizowana jest na terenie całego kraju, w pobliżu lub bezpośrednio w dużych galeriach handlowych. „Rozwój sieci bankomatowej realizujemy zarówno poprzez instalację nowych urządzeń ale także wdrażając nowe usługi. Niedawno uruchomiliśmy system do dystrybucji przekazu marketingowego, który pozwala także na prezentowanie reklam.” – wyjaśnia Krzysztof Figas z eService.

Spółka eService dba o komfort swoich klientów lokalizując bankomaty w specjalnie wyselekcjonowanych miejscach, głównie tam gdzie dostęp do gotówki jest bardzo pożądany.

„Tylko w IV kwartale ubiegłego roku liczba maszyn zwiększyła się o ponad 25%. Wypłata środków w bankomatach eService jest bezprowizyjna dla Posiadaczy kart banku PKO BP i Inteligo oraz wszystkich wybranych Banków” – kontynuuje Figas.
Już wkrótce w bankomatach eService zostaną wprowadzone nowe funkcjonalności.

Avatar photo

Napisane przez Jaworska Katarzyna

MEC Access – dział akcji specjalnych dla Finnair

Metro nadaje rytm stołecznemu rynkowi mieszkań