w

Smart Home dla początkujących

Wspólnie z EZVIZ zaplanuj działania, aby chronić Twój dom.  

Nowy Rok dla wielu z nas wiążę się z nowym początkiem, a postanowienia noworoczne pomagają nam w realizacji obranych celów oraz pozytywnie wpływają na poprawę jakości naszego życia. EZVIZ wraz w nowym rokiem pomoże zadbać o bezpieczeństwo i komfort w Waszym domu. 

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem smart home, istnieją proste sposoby, aby rozpocząć swoją przygodę z inteligentnym domem.

1. Po pierwsze, warto zacząć od jednego lub dwóch prostych urządzeń, takich jak inteligentne żarówki lub termostat. To pozwoli Ci przyzwyczaić się do kontrolowania urządzeń za pomocą smartfona lub tabletu, a także poznać podstawowe funkcje i zalety smart home. Marka EZVIZ oferuje w przystępnej cenie inteligentne żarówki, dzięki którym Twój dom stanie się bardziej smart. EZVIZ LB1 w wersji białej oraz EZVIZ LB1 w wersji kolorowej, która umożliwia zmianę koloru oświetlenia w zależności od Twojego nastroju, czy upodobań.

2.  Kolejny krok to skonfigurowanie centralnego systemu zarządzania. Dzięki temu będziesz mógł zintegrować różne urządzenia w jednym systemie, co pozwoli na automatyzację czynności i prostsze zarządzanie. W łatwy sposób zrobisz to korzystając z ogólnodostępnej aplikacji EZVIZ.

3. Pamiętaj o bezpieczeństwie. W tym celu możesz skorzystać z inteligentnego zamka EZVIZ L2S z czytnikiem linii papilarnych. Unowocześni on Twoje drzwi frontowe, a otwieranie ich stanie się jeszcze łatwiejsze, szybsze i bardziej bezpieczne. Drugą opcją skutecznie zabezpieczającą Twoje drzwi wejściowe jest bezprzewodowy dzwonek do drzwi z wizjerem – EZVIZ DP2C.

4. Ochrona i monitoring domu są szczególnie istotnym punktem. Aby czuć się bezpiecznie we własnym domu zaopatrz się w czujniki ruchu, a także kamery do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego. W portfolio marki EZVIZ znajdziesz przeróżne urządzenia, które pomogą Ci osiągnąć upragniony spokój ducha. Czteroczęściowy zestaw czujników domowych EZVIZ dostarczy Ci informacji o wszystkich aktywnościach w Twoim domu. Kamera EZVIZ eLife 2K⁺ zadba o spokój w Twoim ogródku, z kolei EZVIZ C6W zaopiekuje się wnętrzem Twojego domu. Dzięki tym urządzeniom nic nie umknie Twojej uwadze.  

5. Ostatecznie, kiedy poczujesz się już bezpiecznie, zadbaj o swój komfort i samopoczucie. Oczyszczacz powietrza od EZVIZ wraz z inteligentnym odkurzaczem pionowym pomogą Ci utrzymać w domu czystość i świeżość przez całą dobę. Ciesz się z korzyści posiadania rozwiązań smart home i stopniowo rozszerzaj swój system inteligentnego domu oraz dostosowuj go do swoich potrzeb.

————————————————————————————————————————————–

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.

Kontakt dla mediów

Patrycja Osiadacz    
PR Senior Consultant              
Mail: [email protected]  

Napisane przez H

PREMIEROWE ROMANTYCZNE LETNIE UCZUCIA W ROMANCE TV

Audi Tradition: rok 2023 pod znakiem rocznic i ciekawych wydarzeń