w

PREMIEROWE ROMANTYCZNE LETNIE UCZUCIA W ROMANCE TV

Britta (Kristin Suckow) und Yves (Karim Chérif) lernen sich in der Bretagne kennen.

W sam środek zimy Romance TV pragnie zabrać widzów w letnią podróż dzięki premierowym filmom z serii „Lato w…”. Od 15 stycznia w każdą niedzielę o godz. 20:00 stacja pokaże nowy odcinek. Pierwsza podróż odbędzie się na Istrię – „Lato na Istrii”, tydzień później, 22 stycznia Romance TV zaprasza na „Lato w Bretanii”, zaś 29 stycznia na „Lato nas Jeziorem Garda”. 

 

Romantyczne letnie uczucia w styczniu w Romance TV!

15 stycznia widzom Romance TV zrobi się ciepło na sercu. W każdy niedzielny wieczór znajdzie się w programie premierowy film z serii „Lato w…”, który porwie nas w dalekie zakątki świata i opowie pełną letniego ciepła, romantyczną historięWszystko aby oderwać się odrobinę od zimowej aury i pomarzyć o wakacyjnych kierunkach!

 

„Lato na Istrii” – premiera, 15 stycznia, godz. 20:00

Anne jedzie na Istrię, ponieważ jej najlepsza przyjaciółka bierze tam ślub. Ale nawet w czasie urlopu nie zapomina o swojej pracy i zawsze pozostaje czujna. Jako piłkarska skautka nieprzerwanie poszukuje zdolnych futbolistów. 12-letni Milos jest wyjątkowym talentem. Tak się składa, że Zoran, jego ojciec, był młodzieńczą miłością Anne. Ich związek przegrał jednak z zamiłowaniem Zorana do piłki nożnej. Teraz ponownie rodzi się miłość pomiędzy Anne i Zoranem, świadkiem pana młodego.

 

„Lato w Bretanii” – premiera, 22 stycznia, godz. 20:00

Britta, lekarka weterynarz, rozstała się niedawno ze swoim życiowym partnerem i chce zbudować sobie nowe życie. Najchętniej w Bretanii. Swój wymarzony dom już znalazła, ale zainteresowany jest nim również Yves, rybak, który nie może już zarabiać na połowie ryb i chciałby się utrzymywać z wynajmowania wakacyjnych mieszkań.

 

„Lato nad jeziorem Garda” – premiera, 29 stycznia, godz. 20:00

Nell Berger chce nadrobić to, co straciła. Po śmierci rodziców opiekowała się swoim rodzeństwem i odstawiła na bok własne pragnienia. Teraz ma się to zmienić. Kurs na instruktorkę paralotniarstwa ma być przepustką do wielkiego świata. Czy tak się stanie?

 

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka, tel. 669 507 492, e-mail: [email protected] 

 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

 

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

 

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez mariaaa

Nowa jakość sprzątania – więcej czasu na przyjemności

Smart Home dla początkujących