w

Smak wakacyjnej przygody!

Wakacyjne wycieczki, zwłaszcza te w góry czy do lasu, bywają nieprzewidywalne, dlatego warto się do nich dobrze przygotować. Wyruszając w drogę, nie można zapomnieć o prowiancie. Zabierane przez nas produkty powinny być pożywne, wygodnie zapakowane i, co najistotniejsze, odporne na wysokie temperatury. Z myślą o turystach i podróżnikach DROSED przygotował dwie nowe, apetyczne konserwy, które umożliwią łatwe i szybkie przyrządzenie smacznych przekąsek i kanapek, nawet na górskim szlaku.

Amatorom wakacyjnej przygody przypadnie do gustuMielonka turystyczna z dodatkiem delikatnego mięsa drobiowego. Ta wyrazista w smaku konserwa doskonale komponuje się zarówno z białym, jak i z ciemnym pieczywem. Kanapkę z mielonką warto urozmaicić ulubionymi warzywami, np. zielonym ogórkiem lub pomidorem.

Atrakcyjną propozycją na letnie wyprawy jest także Gulasz angielski z kurcząt. To porcja drobiowego mięsa połączona z dodatkiem aromatycznych przypraw. Gulasz jest nie tylko apetyczny, ale również bardzo pożywny, dlatego, serwowany z bułką lub na kromce chleba zapewni energię niezbędną podczas aktywnego wypoczynku.

Mielonka turystyczna z drobiem oraz Gulasz angielskidostępne są w wygodnych i poręcznych mandolinach o optymalnej wielkości (110 g), które bez trudu zmieszczą się w podróżnej torbie czy plecaku. Co istotne, obu produktów nie trzeba przechowywać w lodówce. Optymalna temperatura ich przechowywania wynosi od +4 do +25 stopni C.

Nowe produkty dostępne są w sprzedaży w cenie: Mielonka turystyczna z drobiem – 2,29 zł/szt., Gulasz angielski – 2,49 zł/szt. 

Avatar photo

Napisane przez Effective PR

Więcej kredytów dzięki Rodzinie na swoim

Ruszył nowy portal- DietaDlaZdrowia.pl