w

Siedem nowych kolekcji paneli podłogowych Wiparquet

Wiparquet składa się z siedmiu stylowych kolekcji paneli podłogowych, z których sześć to kolekcje zawierające wyłącznie różne rodzaje dębów. Nowa marka oferuje aż 26 odcieni tego niezwykle estetycznego gatunku drewna. I choć kolekcje zbliżone są do siebie kolorystycznie, wyraźnie różnią się strukturami, jakimi zostały pokryte.

Pierwsza z kolekcji – Handscraped obejmuje cztery dekory: Dąb Montana, Dąb naturalny, Dąb Cambridge i Pekan Durango. Linia zaczerpnęła swą nazwę od wyróżniającej ją struktury, dzięki której panele przypominają heblowane deski. Kolekcja powstała z myślą o prostych, skromnych, a nawet nieco surowych wnętrzach.

Authentic Fibre, Authentic Grain oraz Authentic Grain + to linie, w których struktura pokrywa się ze słojami. Za sprawą wyraźnej, synchronicznej struktury deski przypominają te z prawdziwego drewna. Trzy „autentyczne” kolekcje oferują w sumie 13 dębowych dekorów.

Kolekcję Authentic Chrome wyróżnia wiernie imitująca słoje drewna struktura zwana „chromezone”. W każdym z pięciu dębowych dekorów matowa powierzchna łączy się ze lśniącym wzorem drewna, tłoczenia pokrywa srebrzysty połysk. Kolekcja Authentic Chromeskierowana jest do osób wymagających i poszukujących nowoczesnych, a zarazem klasycznych rozwiązań.

Szóstą z dębowych kolekcji należących do marki Wiparquet jestStructure. Linia wyróżnia się matową strukturą. Dedykowana jest zwolennikom prostych rozwiązań, klasycznych odcieni dębów i wnętrz w naturalnym stylu.

Marka Wiparquet posiada również ekskluzywną linię paneli podłogowych Authentic Timber, która swój elegancki charakter zawdzięcza połączeniu struktury synchronicznej i handscraped. W tym wypadku różnica między prawdziwą deską drewnianą a panelem jest niemal niezauważalna. Kolekcja Authentic Timber skierowana jest do osób o wysokich wymaganiach estetycznych i obejmuje siedem oryginalnych dekorów Hikora Azteca: brązowa, biała, ciemna, beżowa, czerwona, miodowa i szara.

Każda z kolekcji marki Wiparquet posiada nowoczesny i trwały system montażu Megaloc, który znacznie skraca czas układania paneli. Ponadto panele posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie zwane V-fugą, dzięki czemu przypominają prawdziwe drewniane deski.

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych firmy Classen.

Sugerowane ceny detaliczne brutto: 49,99 – 63,99 zł/m2

 

# # #

 

Informacje o RuckZuck:

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Salony sieci działają obecnie w następujących krajach: Niemcy, Polska, Czechy, Łotwa, Litwa, Ukraina, Białoruś, Węgry i Rumunia.

Podstawową ofertę punktów Sieci RuckZuck stanowią podłogi panelowe oraz drzwi. Istotnym elementem oferty są także wszelkie towary oraz akcesoria uzupełniające asortyment podstawowy.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ruckzuck.pl

Biały Jeleń – hipoalergiczna pielęgnacja na co dzień.

Brytyjski dostawca technologii dla telekomunikacji nowym partnerem Infovide-Matrix