w

Rozstrzygnięcie konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”

Na stronie www.facebook.com/streetart3d, która ma już ponad pięć tysięcy fanów, ogłoszono laureatów gdańskiej edycji konkursu „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D”. Akcja towarzyszyła wystawie trójwymiarowych prac niemieckiego artysty Manfreda Stadera prezentowanych w Centrum Handlowym Osowa. Do konkursu zgłoszono ponad 90 zdjęć. Spośród wszystkich fotografii konkursowych zamieszczonych na fanpage’u wystawy, wyłoniono 6 zwycięskich, które otrzymały najwięcej kliknięć „lubię to”.

Nagrodę główną w postaci przedpłaconej karty podarunkowej o wartości 500 zł na zakupy w sklepach CH Osowa przy ul. Spacerowej 48 w Gdańsku, otrzyma Pani Mariola Golińska, za zdjęcie z rekinem. Na zdjęcie to Internauci oddali 202 głosy.

Zwycięskie zdjęcie Pani Marioli Golińskiej:

W konkursie przyznano także 5 nagród dodatkowych w postaci kart przedpłaconych
o wartości 100 zł każda. Nagrody dodatkowe otrzymują:

– Pani Małgorzata Kocjan – 179 głosów

– Pani Paulina Lipieńska – 168 głosów

– Pani Karolina Kocjan – 86 głosów

– Pani Monika Zjeżdżałka – 57 głosów

– Pani Moncia Skrzyńska – 55 głosów

Konkurs „Zakręcone zdjęcie z obrazem 3D” w Gdańsku organizowało Centrum Handlowe Osowa. Kolejny etap konkursu towarzyszącego wystawie Street Art 3D odbywa się obecnie w Galerii Gniezno w Gnieźnie.

Więcej informacji na temat Street Art 3D oraz przykładowe zdjęcia prac można znaleźć na stronie internetowej akcji: www.sztukauliczna3d.pl. Zapraszamy również na stronę www.chosowa.pl

Avatar photo

Napisane przez Effective PR

Czy biopaliwa drugiej generacji zdobędą rynek? Komentarz Frost & Sullivan

Orły wyleciały z gniazd