w

Rod już w Europie!

Rod Stewart jest już na ostatniej prostej poprzedzającej koncert w Toruniu, który odbędzie się 11 czerwca na Motoarenie. W niedzielę Szkot zaśpiewał w Newbury dla 15.000 osób.Ten występ zapoczątkował też europejskie koncertowanie Roda Stewarta w 2011 roku. Wcześniej szkocki artysta zagrał kilkanaście koncertów w Ameryce Północnej. Teraz przyszedł czas na Europę – tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wraz z Urzędem Miasta w Toruniu organizuje koncert Roda Stewarta 11 czerwca na Motoarenie.

W trakcie niedzielnego koncertu nie zabrakło największych przebojów szkockiego piosenkarza. – Rod zaśpiewał między innymi takie utwory jak „Do Ya Think I'm Sexy”, „You're In My Heart” czy „Sailing”. Według różnych relacji koncert był kapitalnym widowiskiem. W samych superlatywach o tym występie wypowiadali się jego organizatorzy – mówi Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. Dodajmy, że koncert Roda Stewarta w Newbury odbył się na torze wyścigowym.

Kolejne dni w kalendarzu Roda Stewarta będą bardzo pracowite. Zanim Szkot przyjedzie do Torunia, czeka go jeszcze kilka występów. Najbliższy już 3 czerwca na doskonale znanym obiekcie Elland Road w Leeds. – Stadion, podczas spotkań piłkarskich, może pomieścić ponad 40.000 widzów. W trakcie sezonu to miejsce tętni życiem podczas meczów Leeds United. Na pewno zapowiada się wielki koncert. Dwa dni później Szkot zaśpiewa na innej piłkarskiej arenie. Tym razem będzie to koncert w Aberdeen. Natomiast to, co wydarzy się w Toruniu bezpośrednio poprzedni występ na Carrow Road Stadium w Norwich. Do wielkiego show na tej piłkarskiej arenie dojdzie 8 czerwca – tłumaczy Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

– Znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie. Z niecierpliwością czekamy więc na przyjazd Roda Stewarta do naszego miasta – dodaje Michał Zaleski, prezydent Torunia.


Przypomnijmy, że koncert Roda Stewarta na toruńskiej Motoarenie odbędzie się 11 czerwca. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można nabywaćza pośrednictwem strony www.ticketpro.pl a także w sklepach MEDIA MARKT, SATURN i EMPIK na terenie całego kraju. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie koncertu www.rodstewart.com.pl.        

Avatar photo

Napisane przez Aleksandra Iżycka

Kaspersky Lab podpisuje pięcioletnią umowę z BASF

BLACK Cuba Libre – smak wolności, smak lata