w

BLACK Cuba Libre – smak wolności, smak lata

„Nowy BLACK Cuba Libre dzięki połączeniu rumu z colą oferuje konsumentom możliwość odkrywania nowych doznań smakowych związanych z ich ulubionym energetykiem. To naprawdę dobry wybór na lato!”– powiedziała Paulina Włodarska, Marketing Manager w firmie FoodCare.

Koktajl Cuba Libre ma ponad stuletnią historię. Pod koniec XIX wieku, w czasie wojny amerykańsko-hiszpańskiej, na cześć walczącej o wolność Kuby nazwano tak napój, który powstał z połączenia kubańskiego rumu z amerykańską colą i orzeźwiającym dodatkiem limonki. Dziś Cuba Libre jest jednym z najpopularniejszych koktajli na świecie, w którym dwa przeciwieństwa: smak komunistycznej Kuby ze smakiem imperialistycznej coli łączą się w drodze do wolności.

„BLACK Cuba Libre to swoboda, radość i wolność. Wolność wyboru spośród gamy napojów BLACK.”– dodała Paulina Włodarska.

W portfolio energetyków marki BLACK prócz nowości, jaką jest Cuba Libre konsumenci znajdą także Mojito, orzeźwiający napój o smaku rumu i limonki i nutą mięty oraz klasycznego BLACKa, którego smakowi konsumenci wierni są od lat. Dlatego, choć nie wiadomo, czy polskie lato tego roku będzie upalne, jedno jest pewne: będzie czarne!

Napój BLACK Cuba Libre oferowany będzie w puszkach 250 ml w sugerowanej cenie 2,49 PLN. Spośród pozostałych energetyków marki BLACK wyróżniać go będzie kod kolorystyczny (czerwona puszka) oraz czytelna nazwa.

Rod już w Europie!

Drzwi, brama, a może brama z furtką…, czyli słów kilka o wejściu do garażu