w

Przywitaj szkołę ekstrazakupami i prezentami od Galerii Bemowo

Zbliża się ten wyjątkowy czas, kiedy znowu wracamy do szkolnych ławek, pełni energii i gotowi na nowe wyzwania! Aby wprowadzić w Was w dobry nastrój przed pierwszym dzwonkiem, Galeria Bemowo przygotowała akcję „Back to school z prezentami”! W sobotę 26 sierpnia zróbcie zakupy za min. 150 złotych i zgarnijcie bon o wartości 50 złotych na kolejne zakupy!

Czas na powrót do szkolnej rzeczywistości! Ostatni weekend sierpnia to idealny moment, aby zaopatrzyć się w niezbędne przybory, książki i akcesoria, które pomogą osiągnąć Waszym pociechom szkolne sukcesy. A jeśli zakup wyprawki szkolnej można dodatkowo połączyć z prezentami – brzmi to jak świetny plan, z którego grzechem byłoby nie skorzystać. Dlatego w sobotę 26 sierpnia zapraszamy do udziału w akcji organizowanej przez Galerię Bemowo. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych, a następnie okazać dowody zakupu hostessie i odebrać upominek w postaci bonu o wartości 50 złotych na zakupy w galerii.

Ale pamiętajcie – liczba upominków ograniczona. Możecie łączyć maksymalnie 2 paragony, przy czym zakupy w hipermarkecie mogą stanowić maksymalnie 50 złotych. Otrzymany bon można wykorzystać tylko w dniu 26.08.2023 w następujących sklepach: A Guzik!, Autokomplex, Big Star, Biżuteria Caroline, Cafe Słodziak, Cezar, Coffee is, Contract, Czas na Herbatę, Denique, Dobra Buła, Eden, For You Prestige, Golden Rose, Hola Boutique, KFC, New Elegant, Optyk Studio Focus, Pizza Hut, Promax, Recman, Tchibo, Tele Magic, VR4U – Salon VR, Yes, Ziko Dermo i Cukiernia Gajewski.

Akcja odbędzie się w sobotę 26 sierpnia 2023 roku w godzinach 11.00-18.00 lub do wyczerpania puli bonów zakupowych. Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. 

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Inteligentne wykorzystanie przełączników w małych i średnich firmach

Urlop last minute przed rozpoczęciem roku szkolnego