w

Przyprawa do kwaszenia ogórków Galeo. Sposób na sezon ogórkowy

Przyprawa do kwaszenia ogórków GALEO 40 g todoskonała mieszanka przyprawowa i wygodna baza do przygotowywania przetworów z ogórków. Czosnek i chrzan zapobiegają psuciu się ogórków podczas kwaszenia, gorczyca biała zaostrza ich smak, a estragon sprawia, że są jędrne i odpowiednio twarde. Pozostałymi składnikami tej unikalnej mieszanki są koper ogrodowy i liść laurowy. Dzięki praktycznemu połączeniu wszystkich niezbędnych składników, przygotowywanie zalewy stało się proste i przyjemne, a dodatek aromatycznych przypraw GALEO sprawia, że mieszanka gwarantuje wyśmienity smak, jędrność i soczystość kwaszonych oraz małosolnych ogórków.

Przyprawa do kwaszenia ogórków to także wartościowy i ekonomiczny zakup – jedno opakowanie tego produktu wystarcza do przygotowania 5 słoików zalewy o pojemności 1 litra!

Starannie dopracowywana, właściwa kompozycja ziół i przypraw oraz odpowiednie proporcje składników decydują o smaku zalewy a co za tym idzie – przetworów. Warto wiec skorzystać z gotowej propozycji GALEO.

Przyprawa do kwaszenia ogórków , sugerowana cena na półce – 1,75 zł

Przyprawa do marynowania warzyw i grzybów Galeo. Sezon na domowe przetwory

Złociste Nuggetsy Kamis w zestawie z Gustawem