w

Promotech z nowościami na targach w Poznaniu

Promotech prezentuje tam swoje narzędzia, m.in. pełną gamę wiertarek na podstawie elektromagnetycznej, wiertarki z napędem pneumatycznym, ukosowarki do blach i rur, urządzenia do automatyzacji procesów spawalniczych oraz uchwyty frezarskie i szlifierskie.

– Nowością jest wózek spawalniczy nowej generacji "GECKO", w którym zastosowano autorskie opracowanie naszych inżynierów, w celu zwiększenia dokładności odwzorowania i poprawienia stabilności prędkości pracy wózka niezależnie od kierunku jazdy w poziomie i w pionie – mówi Andrzej Twarowski, szef marketingu Promotechu.

Poza tym białostocka firma zaprezentowała swoje możliwości w zakresie wykonywania indywidualnych zamówień na urządzenia do automatyzacji procesów spawalniczych.

Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się praktyczne pokazy ukosowarek podczas pracy.

– Te targi to doskonała okazja by w jednym miejscu i czasie spotkać się ze swoimi partnerami biznesowymi, pozyskać nowych klientów, zaprezentować swoją nową ofertę, dowiedzieć się, co proponuje konkurencja czy poznać opinię na temat swoich produktów – dodaje Andrzej Twarowski.

Targi ITM Innowacje-Technologie-Maszyny Polska to tradycyjnie największa tego typu branżowa impreza wystawiennicza w Polsce. W tym roku na ok. 20 tys. m.kw. wystawia się ponad 900 wystawców z kilku krajów. Promotech bierze w niej udział nieprzerwanie od ponad 20 lat. Według szacunków targi odwiedzi około 16 tys. osób.

Avatar photo

Napisane przez Masz-Media

Nowe kolekcje Sweet Home: radosny Folk i elegancka Annabel

Wynajem sal biznesowych i dydaktycznych od AP Edukacja