w

Nowe kolekcje Sweet Home: radosny Folk i elegancka Annabel

Styl Folk – taka, jedyna w swoim rodzaju, kolekcja pościeli marki Sweet Home pojawi się wkrótce na rynku.

– Nic dziwnego, sztuka ludowa inspiruje artystów na całym świecie, a obecnie jest „trendy” nie tylko w modzie odzieżowej. Folk wchodzi na salony, ale też do sypialni – mówi Agnieszka Prus – product manager Sweet Home.

Andropol proponuje nowe wzory i desenie inspirowane sztuką ludową w nowym wydaniu, a więc wycinanki łowickie – z kogutem, styl rustykalny – „matrioszki" czy ludowe motywy różane . Kolekcja Folk wprowadza do sypialni świeży i radosny nastrój – sprzyja temu nie tylko wzornictwo, ale też kolory.

– Kolorystyka do wyboru: nasycona – słoneczna; jasna, z dużą ilością bieli oraz tzw. „newfolk”, czyli stonowane kolory: granaty z szarościami i miodem Musimy mieć na uwadze, że w doborze barw nie obowiązują żadne uniwersalne zasady. Ważne, by wzornictwo w połączeniu z kolorystyką wprowadzało energetyczny, pełen optymizmu nastrój – dodaje Ewa Wrażeń.

Z kolei Annabel to kolekcja, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klienta-konesera, który szuka czegoś wyrafinowanego, klasycznego i niebanalnego.

– Annabel jest nową interpretacją starych tematów – można w niej odnaleźć wątek romantyczny, przywodzący na myśl słynny design "Laury Ashley”,  jak również graficzne motywy drobnych „porcelanowych” kwiatków nawiązujących do angielskiego nurtu pałacowego, czy zabawę klasyczną grafiką- paski, kropki w różnych konfiguracjach. Annabel Collection tworzy swoisty nastrój świeżości poprzez połączenie granatu z czystą bielą czy bieli z czerwienią– mówi Ewa Wrażeń. – Kolekcja ta, dzięki swojej niezwykłej prostocie, daje wrażenie luksusu i klasycznej elegancji i – zaiste – taka jest.

Zamysłem projektantek Andropolu, pracujących nad Annabell było stworzenie ponadczasowej kolekcji, w której każdy – bez względu na wiek – znajdzie coś dla siebie.

– I czar dawnych wspomnień, i nowe smaczki – dodaje Ewa Wrażeń.

Zaletą tej kolekcji jest też możliwość dowolnego zestawiania wzorów na poszczególnych poszewkach, ponieważ będą one sprzedawane oddzielnie.   

Nowe kolekcje wkrótce można będzie kupić w sklepach Sweet Home w Białymstoku i Andrychowie oraz w sklepie internetowym: www.e-sweethome.com.pl.

Avatar photo

Napisane przez Masz-Media

Pierwsza kampania outdoorowa Abbey House S.A.

Promotech z nowościami na targach w Poznaniu