w

Programy Avira w ofercie firmy Marken

AVIRA tworzy innowacyjne systemy bezpieczeństwa dostarczające maksymalną elastyczność i łatwość migracji.

Oprócz programów stosowanych na pojedynczych stacjach roboczych, Avira oferuje profesjonalne rozwiązania dla ochrony sieci na różnych poziomach. Są to produkty dla stacji roboczych, serwerów plików, poczty elektronicznej i serwerów WWW.

Avira AntiVir Personal, wykorzystywany przez miliony użytkowników prywatnych, stanowi istotny wkład w bezpieczeństwo społeczności internetowej.

Liczne nagrody i certyfikaty produktów Avira oraz partnerstwo z korporacjami, takimi jak IBM, Sun, Novell, AVM lub Clearswift podkreślają efektywność i wysoką kompetencję firmy. Systemy zabezpieczeń Avira są dostępne na całym świecie dzięki przeszkolonym autoryzowanym partnerom.

Rozwiązania AVIRA skupiają się na czterech obszarach: komputery osobiste, serwery pocztowe, serwery plików oraz serwery proxy.

Firma AVIRA dostarcza użytkownikom trzy podstawowe  produkty skuteczne i łatwe w obsłudze, oparte na najnowocześniejszych technologiach, dopasowując poziom ochrony do potrzeb odbiorców.

Klienci mają do wyboru: Avira AntiVir Professional,  Avira Premium Security Suite oraz Avira AntiVir Premium.

Program Avira AntiVir Premium 10.0 otrzymał obecnie wyróżnienie „Advanced+” przyznawane przez  niezależne laboratorium AV-Comparatives. W najnowszym zestawieniu programy do ochrony danych zostały poddane testom retrospektywnym oraz skanowania na żądanie.

Avira AntiVir Premium 10.0 ukończył test z bardzo dobrym wynikiem i uzyskał ocenę Advenced+. Poziom Wykrywania szkodliwego oprogramowania jedynie przy pomocy algorytmów heurystycznych wyniósł 59% i jest to jeden z najlepszych wyników w branży.

Więcej o wynikach testów na stronie: http://www.avcomparatives.org/images/stories/test/ondret/avc_retro_may2011.pdf.

Rozwiązania marki Avira zarówno dla użytkowników domowych jak i firm dostępne są za pośrednictwem sklepu www.pcwirus.com oraz bezpośrednio w firmie Marken Systemy Antywirusowe.

***

AVIRA jest wiodącym na świecie dostawcą samodzielnie opracowanych rozwiązań bezpieczeństwa do użytku profesjonalnego i prywatnego. Ma ponad 25-letnie doświadczenie i jest jednym z pionierów w tej dziedzinie. Posiada bogate doświadczenie w rozwoju rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa komputerów. Jako pierwsza na świecie AVIRA otrzymała certyfikat SAP ochrony antywirusowej. Stale dostosowuje się do aktualnych wymogów bezpieczeństwa użytkowników.

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w  branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w  niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.

Avatar photo

Napisane przez Marken

Odważny festiwal we Wrocławiu

Być jak Victoria Beckham