w

POWSTAJE PIERWSZY NOVOTEL LIVING W GRUZJI – JAK DZIAŁA TEN NOWY TREND W INWESTOWANIU?

Międzynarodowa grupa hotelowa Accor stworzyła nowy koncept – NOVOTEL LIVING. Kierowany jest on do podróżników i inwestorów, którzy szukają opłacalnych form lokowania swoich pieniędzy. Oddanie NOVOTEL LIVING BATUMI zaplanowane jest na czerwiec 2024 roku. Za realizację odpowiada firma MARDI HOLDING, a jej przedstawicielką na rynkach polskim, czeskim oraz krajów bałtyckich jest Oksana A. Żendarska, ekspertka od sprzedaży nieruchomości zagranicznych z międzynarodowym, ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

Nowe możliwości inwestycyjne

Nowy projekt będzie działał zgodnie z dobrze znanym światowym systemem strata title, co oznacza, że każdy apartament należy do osoby prywatnej, podczas gdy hotel ma wspólną infrastrukturę. Korzyści ekonomiczne takiego sojuszu są atrakcyjne dla właścicieli apartamentów, gdyż nie ponoszą oni kosztów utrzymania pomieszczeń oraz infrastruktury, a także poszukiwania i przyciągania przepływu gości, uzyskując jednocześnie dochody z wynajmu  mieszkań.

Koncept NOVOTEL LIVING BATUMI to połączenie obsługi hotelowej, którą prezentuje marka NOVOTEL, z obsługą apartamentów. Oferowane są tu elastyczne rozwiązania dla gości planujących kilkudniowy lub nawet kilkumiesięczny pobyt, oferując pokoje i apartamenty z kuchnią. Goście mogą czuć się jak w domu, ale cały czas otrzymują hotelowy poziom usług.

NOVOTEL LIVING BATUMI jest doskonałą alternatywą dla osób, które chcą inwestować w nieruchomości, a jednocześnie szukają idealnego domu dla siebie i swojej rodziny. Inwestorzy mogą kupować mieszkania i partycypować w zyskach z wynajmu apartamentów gościom. W naszej inwestycji może to wynieść nawet do 15% zysku rocznie. Właściciele mogą również wykorzystywać mieszkanie na własne potrzeby w określonym okresie w roku. Już w tej chwili sprzedanych mamy ponad 50 % apartamentów. Okazuje się, że Polacy, także mieszkający poza granicami Polski, chętnie inwestują w ten nowy koncept – tłumaczy Oksana A. Żendarska.

Przepiękna lokalizacja w Batumi

W NOVOTEL LIVING BATUMI znajdzie się 160 mieszkań o powierzchni od 33 do 74 mkw. Apartamenty zostaną wykończone zgodnie z najwyższymi standardami marki Accor, aby zapewnić gościom maksymalny komfort podczas pobytu.

Novotel Living jest przykładem elastycznego podejścia Accor do gościnności w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby podróżnych. Ogromnym atutem jest położenie inwestycji nad Morzem Czarnym, zaledwie 30 metrów od linii brzegowej. Goście będą mieć dostęp do prywatnej plaży z szerokim wachlarzem możliwości rekreacyjnych i programem na cały dzień, oraz placu zabaw z usługą opieki nad dziećmi. W pobliżu znajduje się także Ogród Botaniczny. Do dyspozycji będą strefy spa i wellness o powierzchni 300 mkw., strefa relaksu z basenem bez krawędzi na najwyższym piętrze z oszałamiającym widokiem na morze i góry – dodaje Oksana A. Żendarska.

Inwestorem i deweloperem Novotel Living by Accor w Batumi jest firma MARDI, która powierzyła firmie Accor zarządzanie nowym hotelem. MARDI to grupa inwestycyjna, która jest wiodącym inwestorem na rynku budowlanym w Gruzji i wybudowała 17 projektów w Tbilisi, Batumi i ośrodku narciarskim Bakuriani.

—————————————————————————————————————————

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka, [email protected], 669 507 492

Kontakt inwestycjny: Oksana A. Żendarska,  [email protected], tel. +48 504 269 102

Oficjalnym przedstawicielem firmy MARDI w Polsce, Czechach i krajach bałtyckich jest Oksana A. Żendarska, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, zagranicznych studiów MBA z zakresu „Zarządzania Strategicznego” oraz Studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej z zakresu „Wycena nieruchomości”. Zajmuje się doradztwem inwestycyjnym w sektorze nieruchomości zagranicznych dla inwestorów korporacyjnych i indywidualnych. Reprezentuje międzynarodowe grupy deweloperskie oraz ich wybrane projekty na rynku w Polsce, Czechach, krajach Nadbałtyckich.Od ponad 20 lat pracuje i mieszka zagranicą (m.in. Chiny, Tajwan, Singapur, USA, Włochy, Cypr, Turcja, Rosja). Włada biegle kilkoma językami obcymi. Doświadczenie zdobywała z m.in. międzynarodowymi grupami: Wyndham Hotels & Resorts, InterContinental Hotels Group (Crowne Plaza), Marriott International. Od wielu lat z powodzeniem odpowiada za zagraniczne inwestycje w nieruchomości we Włoszech (Sardynia), na Cyprze, Wyspach Kanaryjskich w Turcji i Gruzji.

Napisane przez mariaaa

Posypały się kary za AML – poznaj kluczowe kwestie, żeby ich uniknąć

Top 6 książek, które musisz przeczytać rozwijając biznes online w 2023 roku!