w

Panda Security wśród najlepszych dostawców zabezpieczeń działających w chmurze

Lista „Top 20 Cloud Security Vendors” magazynu CRN wyróżniła innowacyjne, oparte na przetwarzaniu w chmurze podejście firmy Panda Security do bezpieczeństwa, na którym bazuje kompleksowe rozwiązanie Panda Cloud Protection. Innowacyjna usługa ochrony zapewnia automatyzację wszystkich zadań związanych z bezpieczeństwem organizacji, co pozwala małym i średnim przedsiębiorstwom skupić się na ich działalności głównej. Panda Cloud Protection obejmuje trzy indywidualnie dostępne rozwiązania: Panda Cloud Office Protection, Panda Cloud Email Protection oraz Panda Cloud Internet Protection. Trzypoziomowy system bezpieczeństwa zapewnia natychmiastową ochronę głównych źródeł infekcji sieci teleinformatycznej. Funkcja zintegrowanego logowania Panda Cloud Protection umożliwia partnerom efektywną kontrolę licencji systemu bezpieczeństwa swoich klientów, a co za tym idzie możliwości uzyskiwaniu dodatkowego przychodu i sprzedaży.

 Panda Cloud Protection oferuje lepszą ochronę przed nowymi zagrożeniami. Kolejne wyróżnienie magazynu CRN  potwierdza efektywność naszego modelu ochrony korporacyjnej oraz podejścia do prowadzenia biznesu, który oferujemy dla naszego kanału partnerskiego” – powiedział Juan Santana, prezes Panda Security. „W następnych miesiącach będziemy kontynuować nasze zaangażowanie w rozwój tych rozwiązań, wprowadzając kilka nowych, ciekawych funkcjonalności dla naszych partnerów”.

„Tegoroczna lista „Coolest Cloud Computing Vendors” ocenia podejście producentów zabezpieczeń działających w modelu Cloud Computing do tworzenia innowacyjnego produktu w kanale partnerskim” – mówi Kelley Damore, wiceprezes i dyrektor do spraw wydawniczych CRN. „Tacy dostawcy między innymi pomagają resellerom przekształcić się w prawdziwych usługodawców oraz pomagają organizacjom i przedsiębiorstwom wykorzystywać zalety rozwiązań opartych na przetwarzaniu w chmurze: łatwość użycia, elastyczność, skalowalność i oszczędność”- dodaje.

..

Fragment listy „Top 20 Cloud Security Vendor” można zobaczyć w wydaniu CRN  z 28 marca br. pod adresem: http://www.crn.com.


*          *          *

Everything Channel

Everything Channel jest wiodącym usługodawcą w zakresie wydarzeń, mediów, badań, doradztwa oraz sprzedaży i marketingu na potrzeby kanałów informatycznych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i zaangażowaniu Everything Channel posiada niezrównane kompetencje, dzięki którym opracowuje zintegrowane rozwiązania dla kierowników do spraw technologii zarządzających rekrutacją partnerów, wsparciem i strategią wejścia na rynek celem przyśpieszenia sprzedaży technologii. Everything Channel jest firmą UBM.

Więcejo Everything Channel: http://www.everythingchannel.com. Obserwuj nasze konto na Twitterze: http://twitter.com/everythingchnl.

United Business Media Limited (www.unitedbusinessmedia.com)

UBM (UBM.L) skupia się na dwóch głównych obszarach działania: światowej dystrybucji informacji, targetingu i monitoringu oraz rozwoju i generowaniu wpływów ze społeczności oraz rynków B2B. Przedsiębiorstwa UBM dostarczają rynkom informacji i świadczą usługi na rzecz społeczności specjalistów – od lekarzy, producentów gier i dziennikarzy po sprzedawców biżuterii, rolników i farmaceutów – za pomocą zintegrowanych produktów obejmujących wydarzenia, usługi online, publikacje i informacje biznesowe. 6 500 naszych pracowników w ponad 30 krajach, zorganizowanych w wyspecjalizowane zespoły, świadczy usługi na rzecz takich społeczności, kontaktując nabywców i sprzedawców, pomagając im w prowadzeniu biznesu oraz ułatwiając skuteczne i efektywne funkcjonowanie ich rynków.

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 61 oddziałów na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii. W ramach polityki społecznej odpowiedzialności biznesu Panda Security współpracuje z ruchem Olimpiady Specjalne, WWF i fundacją Invest for Children.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

Znajdź Panda Security w serwisach Twitter: http://twitter.com/Panda_Security i Facebook: http://www.facebook.com/PandaUSA.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
[email protected]
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl/

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Oglądalność telewizji: 09-15.05.2011

Ekonomiczne telefony IP Yealink