w

Ekonomiczne telefony IP Yealink

Yealink SIP-T18posiada wszystkie podstawowe funkcje dla telefonii VoIP. Działa z niemal każdą centralą telefoniczną IP-PBX i posiada funkcję automatycznej konfiguracji ustawień VoIP – autoprovisioning. Wyposażony został w zaawansowany chipset TI TITAN. Yealink T18 to opłacalny wybór dla małych firm, domowych biur, hoteli, akademików, supermarketów, magazynów, itp.

Telefon IP Yealink SIP-T20to doskonały stosunek ceny do wydajności. Telefon posiada dwuliniowy wyświetlacz oraz 5 stałych klawiszy kontrolujących rożne funkcje. Urządzenie można łatwo zintegrować z rozmaitymi rozwiązaniami sieciowymi opartymi na SIP. Telefon jest idealnym rozwiązaniem dla organizacji, w których wymaga się podstawowej funkcjonalności biznesowej. SIP-T20 posiada dwa przyciski z możliwością zaprogramowania funkcji skrótowych, 23 przyciski stałe oraz cztery diody LED.

Jakość dźwięku HD

Telefony IP Yealink SIP-T18 oraz Yealink SIP-T20 obsługują zaawansowany szerokopasmowy kodek dźwiękowy G.722, zestaw głośnomówiący HD ze wzmocnieniem w standardzie AEC, zapewniając tym samym wyższą czystość i jakość dźwięku.

Dostępność, ceny

Telefony Yealink SIP-T18 i SIP-T20 są dostępne w firmie VoIPoint (www.voipoint.pl), która jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów Yealink w Polsce. Sugerowane ceny netto dla klienta końcowego wynoszą:

– SIP-T18 cena: 191,71 zł

– SIP-T20 cena: 283,62 zł.

Więcej informacji uzyskać można na stronach: www.yealink-polska.plhttp://www.voipoint.pl.

Kontakt do dystrybutora:

VoIPoint

[email protected], [email protected] , tel.: 71 716 52 25 , www.voipoint.pl

*          *          *         

O firmie VoIPoint

Firma VoIPoint jest największym w Polsce dostawcą urządzeń do telefonii internetowej. To jedyny autoryzowany dystrybutor telefonów IP marki Yealink. W ofercie firmy znajdują się także centrale IP firm: Yeastar, OpenCom, Activis (VDmaster) i Datera (Call-eX). W zakresie bramek VoIP/GSM firma dystrybuuje produkty marki Portech. VoIPoint dostarcza także na rynek polski karty do central telefonicznych OpenVox oraz telefony bezprzewodowe WiFi marki UniData.

Oferowane przez firmę produkty i usługi znajdują szerokie zastosowanie w biznesie, zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.voipoint.pl/

O firmie Yealink

Nieprzerwanie od momentu swojego powstania w 2001 roku, firma Yealink skupia się na rozwoju wysokiej jakości produktów VoIP, które są łatwe w instalacji, proste w użyciu, niezawodne i dostępne w korzystnej ofercie cenowej. Firma posiada ponad 90 wykwalifikowanych inżynierów zatrudnionych w dziale R&D do rozwoju własnego oprogramowania i rozwiązań sprzętowych. Więcej informacji pod adresem: http://www.yealink-polska.pl/

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
[email protected]
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl/

Avatar photo

Napisane przez studio Prowokacja

Panda Security wśród najlepszych dostawców zabezpieczeń działających w chmurze

Wirtualne zagrożenia, realne problemy