w ,

Pako Lorente nowym najemcą NoVa Parku

W marcu do portfolio najemców NoVa Parku dołączyła marka Pako Lorente, oferująca modę męską. Sklep o powierzchni 100 m² otwarty został na poziomie 0 galerii. Polska marka odzieżowa zamierza podbić serca gorzowian poszukujących doskonałej jakości ubrań.

Sklep Pako Lorente w NoVa Parku usytuowany został na poziomie 0, pomiędzy salonami Apart i Giacomo Conti. Klienci znajdą tam najwyższej jakości modę męską, począwszy od bielizny, poprzez koszule i garnitury, a skończywszy na okryciach wierzchnich. W salonie Pako Lorente nie zabraknie stylizacji na wyjątkowe okazje i spotkania biznesowe, ale także casualowej, codziennej odzieży męskiej.

Marka Pako Lorente, która poszerzyła ofertę mody męskiej w NoVa Parku, tworzy ubrania męskie od podstaw. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą odzieży odpowiadającej na potrzeby współczesnego mężczyzny. Działalność marki rozpoczęła się od produkcji męskich koszul, z czasem nabierając tempa i poszerzając działalność na wszystkie elementy męskiego ubioru. Obecnie Pako Lorente tworzy pełne, dopasowane kolekcje, które uzupełniają dodatki i akcesoria.

Nowo otwarty sklep z pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy poszukują doskonałej jakości męskich ubrań polskiej marki. Dzięki szerokiemu wyborowi odzieży i dodatków nowe miejsce na mapie NoVa Parku zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Napisane przez Valkea

Białka alternatywne pozwolą Polsce zwiększyć udział gruntów przeznaczonych na uprawy ekologiczne do 24 proc. Najnowszy raport

Kuehne+Nagel świadczy usługi dystrybucyjne dla uznanej rodzinnej marki produktów do pielęgnacji skóry Mustela