w

On Board PR Ecco Network dla Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy

Konsultanci On Board PR będą koordynować działania z zakresu B2B public relations dla Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Przedmiotem zawartej umowy jest przede wszystkim wsparcie komunikacji z partnerami biznesowymi galerii, prowadzenie kontaktów z mediami oraz budowanie wizerunku nowej Galerii Pomorskiej jako najlepszego miejsca do lokowania punktów handlowych. Po planowanej rozbudowie i modernizacji centrum stanie się największym obiektem tego typu w Bydgoszczy.

Za realizację działań z ramienia On Board PR Ecco Network odpowiedzialny jest dział kierowany przez Dorotę Ciszek.

Galeria Pomorska (www.galeriapomorska.pl), jest nowoczesnym centrum handlowym, bardzo popularnym zarówno w Bydgoszczy jak i regionie.

W Galerii Pomosrkiej, otwartej w 2003r, znajduje się ponad 100 sklepów, włączając w to hipermarket Carrefour, H&M, Reserved, RTV Euro AGD, restauracje, kawiarnia i centrum rozrywki. 

On Board PR Ecco Network (www.onboard.pl). Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Jest laureatem nagrody Impactor 2009 dla najbardziej podziwianej agencji PR w Polsce. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych  i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. On Board PR działa w ramach grupy skupiającej m.in. agencję reklamową San Markos (www.sanmarkos.pl) i agencję interaktywną Think Kong (www.thinkkong.pl).

Dodatkowych informacji udziela:
Dariusz Chrzanowski
On Board Public Relations Sp. z o.o.,
Ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
tel.(+48 22) 321-51-00,
e- mail: [email protected]

Avatar photo

Napisane przez On Board PR

Uczciwość w Internecie się opłaca

29 czerwca – MobileCom Day. Jak telefony komórkowe mogą zmienić handel?