w

O pasji w życiu

 

Już po raz 14. w czasie świątecznym, 23 kwietnia o godzinie 22.00 w Bielsku-Białej, przy pl. Lutra, odbędzie się otwarta impreza dla młodzieży i dorosłych pod hasłem „Bezsenna noc ”, Tym razem w wydaniu symfonicznym, bo z udziałem zespołu Vocal Sound i Studenckiej Orkiestry Kameralnej Silesian Art Ensemble pod dyrekcją Mateusza Walacha, stypendysty UM Bielsko-Biała i studenta Akademii Muzycznej w Katowicach. Obok nich wystąpią m. in: Beata Bednarz, Adam Rymarz, Dorota Sikora, Zespół CME i inni.

W prawie czterogodzinnym programie obok kolażu różnych gatunków muzycznych, nie zabraknie także miejsca na refleksję i słowo związane z wartościami w życiu i znaczeniem Świąt Wielkanocnych.

Podobnie jak w latach poprzednich liczymy, że w tym niecodziennym wydarzeniu artystycznym weźmie udział około 1000 osób.

Patronat medialny: Gazeta Wyborcza Nasze Beskidy i Portal OX.pl. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął: ks. bp Paweł Anweiler – zwierzchnik diecezji cieszyńskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego.

Organizatorem jest Centrum Misji i Ewangelizacji oraz Parafia Ewangelicko-Augsburska w Bielsku-Białej.

Avatar photo

Napisane przez Giemza Bożena

„Historia Kowalskich” – pokaz filmu dla młodzieży

Heesung Electronics Poland dołączył do programu "Kropla Do Kropli" dla biznesu