w

Nowy hotel powstanie na Lotnisku Chopina

Nowy hotel powstanie na działce w pobliżu skrzyżowania ulic Żwirki i Wigury oraz 17 Stycznia, w odległości około 800 m od terminala pasażerskiego Lotniska Chopina. Na powierzchni 3900 m² będzie dysponował 116 komfortowymi dwuosobowymi pokojami rozmieszczonymi na czterech kondygnacjach. Hotel oferować będzie swoim gościom także całodobowy snack-bar, salę konferencyjną, salę fitness oraz przestrzeń przeznaczoną do pracy ze stanowiskami komputerowymi. W całym hotelu będzie działał bezpłatny Internet. Dla gości hotelowych dostępne będą miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Hampton by Hilton jest jednym z produktów międzynarodowej sieci hotelowej Hilton Worldwide. Sieć Hampton Hotels, jako część Hilton Worldwide, obejmuje około 1.800 hoteli na całym świecie. Równolegle z hotelem na Lotnisku Chopina powstanie bliźniaczy obiekt na lotnisku w Gdańsku. Inwestorem obydwu hoteli jest Port-Hotel sp. z o.o. (spółka-córka P.P. „Porty Lotnicze”), która po zakończeniu budowy będzie również ich operatorem.

 Hampton by Hilton to kolejna inwestycja hotelowa planowana na terenie Lotniska Chopina. W III kwartale 2011 r. rozpocznie się budowa pięciogwiazdkowego hotelu sieci Renaissance, którego oddane do użytku przewidziane jest na wiosnę 2013 r.

 

Avatar photo

Napisane przez Przemyslaw Przybylski

Drugi Plaster w CSW w Toruniu

Uwaga: Bajarze opanowują Wrocław!