w

Nowy brodzik prysznicowy KALDEWEI Superplan Plus z emaliowaną pokrywą odpływu

Oferują one obszerną przestrzeń pod prysznicem, a zabudowane w płaszczyźnie podłogi zapewniają bezprogowe przejście pomiędzy strefą łazienki, a powierzchnią prysznicową spełniając w ten sposób najwyższe wymagania stawiane przed urządzeniami wykorzystywanymi we współczesnej kulturze łazienkowej. Łączą w ten sposób elegancję rozwiązań wzorniczych z zaletami stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

                                                                                                   

Od marca 2011 roku ten asortyment został wzbogacony o kolejny, niezwykły wariant: brodzik KALDEWEI Superplan Plus. Nowym elementem, podwyższającym jego walory architektoniczne oraz użytkowe, jest emaliowana pokrywa odpływu w pełni zintegrowana z płaszczyzną brodzika. Powierzchnia do stania jest dzięki temu całkowicie płaska i jednolita optycznie. Użytkownik otrzymuje idealne połączenie wzornictwa, komfortu kąpieli i walorów użytkowych.

 

Uzyskanie jednolitej, płaskiej powierzchni, gdzie pokrywa odpływu jest zintegrowana z płaszczyzną brodzika to duże osiągnięcie inżynierów z firmy KALDEWEI. Nowe rozwiązanie było możliwe dzięki zastosowaniu wyjątkowego, innowacyjnego zestawu odpływowego KA 125 o zwiększonej przepustowości wody. Jego specjalna konstrukcja pozwoliła na zbalansowanie walorów architektonicznych oraz użytkowych. Dała możliwości bardzo niskiej zabudowy (tylko 109 mm) i „schowania” pokrywy odpływu w powierzchni brodzika bez zmniejszenia szybkości odpływu wody.

 

Nowy brodzik KALDEWEI Superplan Plus jest dostępny w dwunastu wymiarach, od 90 x 90 przez 70 x 120 aż do 120 x 120 cm. W wyposażeniu opcjonalnym dostępne są powierzchnia uszlachetniona, ułatwiająca jego utrzymanie w czystości lub powierzchnia przeciwpoślizgowa, zwiększająca bezpieczeństwo pod prysznicem. Decydują one nie tylko o atrakcyjności brodzików ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm, lecz również o ich przewadze nad powierzchniami prysznicowymi wykonanymi z płytek ceramicznych wyposażonych w odpływ liniowy. 

 

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

 

Dalsze informacje i materiał ilustracyjny znajdziecie Państwo w wirtualnym biurze prasowym Kaldewei: www.kaldewei.com

 

Źródło: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.

 

Kontakt z prasą:

Kaldewei Polska Sp. z o.o.

ul. Słowikowskiego 1 a

05-090 Raszyn

Tel. +48 22 720 16 03 

[email protected]

www.kaldewei.com

 

KLAXON Communications   

Marta Artman  

[email protected]

Tel. +48 22 216 99 12

Avatar photo

Napisane przez Artman Marta

Narzędziownia SQL- produkt roku 2010

Sezon na małe, ekonomiczne domy jednorodzinne