w

NOWOŚCI NA DZIEŃ KOBIET W ROMANCE TV!

Jantje (Karla Nina Diedrich) ist fasziniert von der natürlichen Umgebung des Campingplatzes.

Najbardziej kobieca stacja w Polsce jaką jest Romance TV, przygotowała na 8 marca dwie wyjątkowe premiery. W Dzień kobiet o godz. 20:00 zaprasza na „Malibu – Kemping dla początkujących”, gdzie poznać będzie można nową bohaterkę, Jantie, która rozpocznie całkiem nowe życie dla siebie i swojej rodziny. Ich dalsze losy w „Malibu – Namiot dla trojga” pokazane będą także 8 marca o godz. 21:55.  

Widzowie uwielbiają filmy i seriale z silnymi postaciami kobiecymi. Romance TV pragnie uczcić wszystkie kobiety, które przecież pokazują swoją siłę każdego dnia. Bohaterka nowych produkcji jakie zobaczymy 8 marca, Jantie, to także wyjątkowa kobieta, która dba o bliskich, ale i o tych, którzy mogą potrzebować jej pomocy. Zapominała często o sobie, ale teraz postanowiła dokonać radykalnej zmiany! Jak wpłynie to na jej rodzinę?

Malibu – Kemping dla początkujących, 8 marca, godz. 20:00

Mąż Jantje, Stefan, dziedziczy niespodziewanie pole kempingowe nad jeziorem Plöner. Nie popada w przesadny entuzjazm, choć jego żona i syn są spadkiem zachwyceni. Na kampingu w głowie Jantje bardzo szybko rodzi się myśl, że jest to idealne miejsce nie tylko dla szukających schronienia „wędrowców” ale i dla jej rodziny. Choćby po to, żeby przekonać się, jakie możliwości szykuje dla nich życie.

Malibu – Namiot dla trojga, 8 marca, godz. 21:55

Jantje i Stefan postanawiają przejąć zapuszczone pole kempingowe „Malibu“. Jednak ceną za to jest związek na odległość. Jantje próbuje doprowadzić do porządku leżący na odludziu obiekt, a Stefan ciągle mieszka w mieście, żeby swoją pensją łatać rodzinny budżet. Czy to się może dobrze skończyć?

 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

 romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Napisane przez mariaaa

GRUZJA JAKIEJ NIE ZNAMY

Gdzie oglądać NASCAR Cup Series 2023 na żywo?