w

Nowość w NoVa Park – otwarcie iSpot

iSpot to kolejna oczekiwana przez klientów marka, która otworzyła się w ostatnim czasie w NoVa Park. Salon o powierzchni blisko 73 m2 powiększył ofertę gorzowskiego centrum handlowego z kategorii „Dom i multimedia”. 

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą produktów firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do komputerów Mac, iPadów, iPhone’ów oraz iPodów, spełniające restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Z pomocą wykwalifikowanych doradców Klienci NoVa Park mogą poznać możliwości i obsługę systemów MacOS i iOS oraz dedykowanych dla nich aplikacji. Co najbardziej istotne, każdy może w salonie iSpot zaopatrzyć się w sprzęt w pełni dostosowany do swoich potrzeb oraz praktycznie przetestować każde z urządzeń. W ofercie salonu znajduje się nie tylko bogaty wachlarz asortymentu i produktów, ale również autoryzowany serwis sprzętu Apple.

„NoVa Park to kolejne centrum handlowe, które dołącza do wielkiej rodziny resellera Apple w Polsce. W nowoczesnym salonie klienci znajdą pełną ofertę Apple, a także profesjonalne doradztwo i wsparcie. To kolejna unikatowa marka w Gorzowie, która była wyczekiwana przez naszych klientów. Potwierdza to, że NoVa Park stanowi gwarancję najlepszych doświadczeń zakupowych oraz przyciąga najbardziej lubiane przez klientów marki” – mówi Ewa Bujnowska, Senior Leasing Manager MAS PLC.

Salon iSpot jest zlokalizowany na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Pull&Bear.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: TOUS, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, CHANGE Lingerie, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, iSpot, Pepco, KFC, Kraina Serów czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Banki Żywności ratują Święta – rusza kolejna edycja Świątecznej Zbiórki Żywności

Mikołajkowa promocja w Kolporterze