w

Nowe opakowania pasztetów w plastrach Drosed

Nowe opakowania Pasztetów w plastrach DROSED podkreślają najważniejsze cechy produktów, takie jak doskonały, oryginalny smak oraz wysoka jakość. Wyróżnia je nowoczesna, przejrzysta grafika oraz żywa kolorystyka. Na etykietach umieszczono zdjęcia pasztetów z elementami charakteryzującymi poszczególne smaki, a także wyeksponowano nazwy produktów. Dzięki odświeżeniu szaty graficznej opakowań, produkty są bardziej rozpoznawalne i lepiej widoczne na półce.

Zaletą nowych opakowań jest także ich funkcjonalność oraz optymalna gramatura. Produkty można z łatwością otworzyć, a także wyjąć z opakowania. Zastosowanie twardej folii chroni produkt przed wgnieceniami, a starannie odmierzone porcje idealnie nadają się do przygotowania smacznych kanapek oraz przekąsek. Odpowiednio dobrana gramatura 110 g sprawia, że po otwarciu Pasztet w plastrach nie traci świeżości, ponieważ można go skonsumować w całości.

W skład gamy Pasztety w plastrach DROSED wchodzą: Pasztet z gęsi, Pasztet Francuski z pieprzem zielonym oraz Pasztet Węgierski. Produkty wytwarzane są na bazie starannie  dobranych, wysokiej jakości składników w oparciu o sprawdzone, tradycyjne receptury. Tym, co je wyróżnia, jest wyrazisty, szlachetny smak, jedwabista konsystencja oraz bogactwo aromatycznych przypraw.

Pasztety w plastrachw nowych opakowaniach dostępne są w sprzedaży w cenie ok. 2,70 zł/szt. 

Avatar photo

Napisane przez Effective PR

Nowa usługa na rynku – REFINO Finansowanie wierzytelności wymagalnych

Oglądalność telewizji: 13-19.06.2011