w

Nowa Pyralgina Sprint od Polpharmy

Pyralgina, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów poszerza swoją ofertę o nowy produkt: Pyralginy Sprint w formie saszetek z granulatem do rozpuszczania w wodzie o smaku pomarańczowym.

Pyralgina Sprint w saszetkach to ta sama siła działania przeciwbólowego jak w przypadku Pyralginy w tabletkach, jednak dzięki nowoczesnej rozpuszczalnej formie o przyjemnym, pomarańczowym smaku spełnia ona również wymagania osób szczególnie wrażliwych w tym zakresie. Nowa formuła Pyralginy Sprint sprawia, że lek łatwo się wchłania i szybko wykazuje działanie lecznicze.

PYRALGINA SPRINT, najszybciej działająca Pyralgina na rynku!

Nowa Pyralgina jest już dostępna w aptekach.

Farmaceuci wskazali Pyralginę jako najchętniej polecany lek przeciwbólowy bez recepty – wydawnictwo Apteka Sp. z o.o.- 2011

*Pamiętaj, aby wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultować z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta.

Avatar photo

Napisane przez Małgorzata Nieciecka

Lampy z forniru – klasyka ekstrawagancji?

Lekkie letnie pakowanie, czyli jak zachować umiar