w

Nowa odsłona strony internetowej firmy DCB

Kolorystyka nowej witryny firmy DCB nawiązuje do działalności spółki . Kolor złoty – obecny m.in. w czcionce – jednoznacznie kojarzy się z monetami, których autentyczność bada innowacyjny produkt DCB – lampa kasjerska DeCoBa 1085 . Ze złotymi elementami doskonale współgrają dwie główne barwy użyte na stronie – czerń i biel . Ich zastosowaniesprawia , że serwis jest funkcjonalny i przede wszystkim przejrzysty.Udoskonalona witryna internetowa posiada rozbudowane, ale zarazem proste i czytelne menu . To ułatwienie dla klientów, którzy w szybki sposób mogą znaleźć informacje o działalności spółki.

„Zdecydowaliśmy się na odświeżenie naszej strony internetowej, gdyż staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów . Witrynę firmy DCB z dnia na dzień odwiedza coraz więcej użytkowników internetu. Aby ułatwić im poruszanie się po naszym serwisie postanowiliśmy rozbudować menu i uatrakcyjnić stronę, aby sprawić by była jeszcze bardziej intuicyjna . Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną do gustu naszym klientom” mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Nowa strona internetowa firmy DCB to nie tylko centrum wiedzy o jej działalności, ale takżebaza licznych artykułów o przypadkach fałszowania pieniędzy w Polsce . Spółka mocno angażuje się w edukację Polaków z zakresu wiedzy na temat wykrywania falsyfikatów, organizując m.in. kampanię „Znam swoje pieniądze” i konkurs „Metoda na falsa”.

Informacje o firmie:

Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów . Udziałowcami spółki są: Remedium – Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestorzy prywatni. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.

Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect na przełomie 2011 i 2012 roku . Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.

W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085 . W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2010.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Nowoczesny system kontroli dostepu w inwestycji Kwartał Kamienic

Toruń liderem wykorzystania unijnych pieniędzy