w

Nowa odsłona balsamów Dove

Nowa formuła Deep Care Complex zawiera składniki odżywcze i nawilżające identyczne z naturalnie występującymi w skórze, znane z korzystnego wpływu na procesy biologiczne na poziomie naskórka:

  • CLA (sprzężony kwas linolowy) pomaga poprawiać właściwości barierowe skóry.
  • Olejek ze słonecznika jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6.
  • Aminokwasy wbudowane w NMF (naturalny czynnik nawilżający skóry) m.in. kwas mlekowy i kolagen utrzymują prawidłowe nawilżenie skóry i nadają jej miękkość.
  •  Humektanty np. glicerol odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry, procesów złuszczania i funkcji barierowych naskórka.

Dzięki temu skóra utrzymuje odpowiednie nawilżenie oraz zdrowy wygląd. Innowacyjna technologia zawarta w balsamach Dove odżywia oraz sprawia, że skóra staje się bardziej gładka i miękka, a składniki zapewniają 24 godzinne nawilżenie.

„Przyczyną suchej skóry jest nie tylko brak należytego nawilżenia wierzchnich warstw naskórka. Suchość jest również efektem uszkodzenia procesów odnowy skóry, które utrzymują ją miękką, elastyczną i odpowiednio nawilżoną. Procesy te ulegają zachwianiu, ponieważ skórze brakuje odpowiedniego poziomu nawilżenia, co prowadzi do dalszego zachwiania równowagi w odnowie skóry.” – mówi dr Monika Serafin, dermatolog, ekspert marki Dove.

Nowy Dove odżywczy balsam do ciała do suchej skóry z masłem sheastanowipołączenie odżywczego kremu oraz ekstraktu masła shea. Masło shea jest bogate w witaminy A i E, które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Balsam zawiera Deep Care Complex, bogaty w kwas tłuszczowy omega-6, który chroni i wzmacnia lipidy cementu międzykomórkowego warstwy rogowej naskórka.Dzięki unikalnej kompozycji składników balsam skutecznie nawilża oraz odżywia skórę.

Nowe opakowania balsamów i kremów Dove utrzymane są w jednolitej, białej kolorystyce. Nowoczesny i elegancki kształt opakowania podkreśla innowacyjną technologię zawartą w balsamach. Opakowanie można stawiać na korku, co pozwoli na efektywniejsze zużywanie produktu.

Marka Dove wie jak ważne dla każdej kobiety jest, by każdego dnia czuć się dobrze we własnej skórze. Kobieta zadowolona ze swojego wyglądu wyraża to całym ciałem.

„Poczucie własnej wartości, zadowolenie z własnego wyglądu widać gołym okiem. Taka osoba przede wszystkim cechuje się otwartością. Odzwierciedla to jej mowa ciała.”– mówi Miłosz Brzeziński, psycholog i specjalista od mowy ciała

Marka Dove oferuje następujące warianty balsamów i kremów:

Dove Odżywcze mleczko do ciała do suchej skóry zostało ulepszone, by działać głębiej niż wcześniej. To mleczko do ciała nawilża oraz odżywia powierzchnię skóry przez 24 godziny. Zawiera unikalny DeepCare Complex ze składnikami odżywiającymi naturalnie występującymi w skórze oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka.

Cena: 250 ml/ 18 PLN, 400 ml/ 22 PLN

Dove Nawilżający krem do rąk do normalnej i suchej skórynawilża oraz odżywia skórę dłoni. Długotrwale miękka i gładka skóra dłoni przez cały dzień. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie wierzchnich warstw skóry.

Cena: 75 ml/ 8 PLN

Dove odżywczy balsam do ciała do suchej skóry z masłem sheałączy odżywczy krem oraz ekstrakt masła shea. Nawilża oraz odżywia powierzchnię skóry przez 24 godziny. Zawiera unikalny DeepCare Complex ze składnikami odżywiającymi identycznymi z tymi występującymi w skórze oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka.

Cena: 250 ml/ 20 PLN, 400 ml/ 24 PLN

Dove go fresh nawilżający balsam do ciała do skóry normalnej. Dzięki temu balsamowi możesz zatrzymać świeżość nie tylko pod prysznicem. Orzeźwiający zapach ogórka i zielonej herbaty pozostawia skórę nawilżoną i odświeżoną przez cały dzień. Jego formuła jest lekka i szybko się wchłania. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie wierzchnich warstw skóry.

Cena: 250 ml/ 18 PLN, 400 ml/ 22 PLN

Dove nawilżający balsam do ciała do skóry normalnej odżywia skórę nie pozostawiając uczucia lepkości. Jego formuła jest lekka i szybko się wchłania. Nawilża oraz odżywia skórę przez 24 godziny. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie wierzchnich warstw skóry.

Cena: 250 ml/ 18 PLN, 400 ml/ 22 PLN

Dove intensywnie odżywiający balsam do ciała do bardzo suchej skóry zawiera wysoce skuteczną kremową formułę, łączy bogaty krem oraz odżywiający skórę olejek, nawilżając bardzo suchą skórę by stała się miękka i gładka. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka.

Cena: 250 ml/ 18 PLN, 400 ml/ 22 PLN

Dove intensywnie odżywiający krem do całego ciała do bardzo suchej skóry. Łączy wysoce skuteczną kremową formułę, łączy bogaty krem oraz odżywiający skórę olejek, które pomagają odbudować gładkość i miękkość bardzo suchej skóry.Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka.

Cena: 250 ml/ 19 PLN

Dove intensywnie odżywiający krem do rąk do bardzo suchej skóry zawiera wysoce skuteczną kremową formułę, łączy bogaty krem oraz odżywiający skórę olejek, nawilżając bardzo suchą skórę dłoni, by stała się miękka i gładka.Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka.

Cena: 75 ml/ 8 PLN 

Dove jedwabiście odżywiający balsam do ciała dzięki specjalnemu połączeniu odżywiającego balsamu i rozświetlających drobinek otula skórę uczuciem dotyku miękkiego jedwabiu oraz nadaje jej naturalny blask. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie wierzchnich warstw naskórka.

Cena: 250 ml/ 18 PLN

Dove jedwabiście odżywiający krem do ciała dzięki specjalnemu połączeniu składników odżywczych oraz nawilżających w lekkiej formule otula skórę uczuciem dotyku miękkiego jedwabiu pozostawiając ją pełną blasku i miękkości. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie wierzchniej warstwy naskórka.

Cena: 300 ml/ 19 PLN

Dove summer glow samoopalający balsam do ciała do jasnej karnacjiodżywia oraz stopniowo podkreśla naturalny kolor Twojej skóry. Balsam zapewnia piękną barwę letniej opalenizny przez cały rok. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka. Produkt przetestowany dermatologicznie.

Cena: 250 ml/ 20 PLN

Dove summer glow samoopalający balsam do ciała do ciemnej karnacji odżywia oraz stopniowo wzmacnia naturalny kolor Twojej skóry. Balsam zapewnia piękną barwę letniej opalenizny przez cały rok. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka. Produkt przetestowany dermatologicznie.

Cena 250 ml/ 20 PLN

Dove summer glow samoopalający balsam do ciała z rozświetlającymi drobinkami do ciemnej karnacji odżywia oraz stopniowo wzmacnia naturalny kolor Twojej skóry i dodatkowo ją rozświetla. Balsam zapewnia piękną barwę letniej opalenizny przez cały rok. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka. Produkt przetestowany dermatologicznie.

Cena: 250 ml/ 20 PLN

Dove ujędrniający balsam do ciałazawiera unikalną formułę, która łączy składniki odżywiające z ekstraktem z białej herbaty, znanym jako efektywny przeciwutleniacz, dla pobudzającego efektu. Balsam poprawia elastyczność skóry już po 24 godzinach od momentu aplikacji. Zawiera unikalny DeepCare Complex ze składnikami odżywiającymi identycznymi z tymi występującymi w skórze oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie wierzchnich warstw skóry.

Cena: 250 ml/ 20 PLN, 400 ml/ 24 PLN

Dove modelujący sylwetkę ujędrniający krem do ciałazawiera stymulujący ekstrakt z imbiru znany ze swoich właściwości poprawiających mikrokrążenie i ujędrniających. Z wysokim poziomem składników nawilżających, jego efektywna formuła w dowiedziony sposób poprawia elastyczność skóry, wzmacniając jej strukturę. Zapewnia gładsze i pięknie wysmuklone ciało w 1 tydzień. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnie występującymi w skórze składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie wierzchnich warstw skóry.

Cena: 200 ml/ 19 PLN

Dove pro-age kremowy balsam do ciała z olejkiem do bardzo suchej skóryłączy emolienty, glicerynę oraz oliwę z oliwek, by odżywić i nawilżyć skórę dojrzałą. Pozostawia elastyczną i piękną skórę. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi dla skóry składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka.

Cena: 250 ml/ 20 PLN

Dove pro-age masło do ciała do bardzo suchej skóryłączy emolienty, glicerynę oraz oliwę z oliwek, by odżywiać skórę dojrzałą nie pozostawiając uczucia lepkości. To masło do ciała odżywia skórę i pozostawia ją piękną i gładką przez cały dzień. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnymi występującymi w skórze składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie wierzchnich warstw skóry.

Cena: 250 ml/ 19 PLN

Dove pro-age odżywczy krem do rąk do bardzo suchej skóryz kwasami AHA, witaminą B3 oraz naturalnymi dla skóry lipidami odżywia skórę dłoni oraz pobudza jej naturalny proces odnowy. Zapewnia lepszą ochronę przed przedwczesnymi oznakami starzenia w 2 tygodnie. Zawiera unikalny DeepCare Complex z naturalnie występującymi w skórze składnikami odżywiającymi oraz bogatym olejkiem, by pomagać w stopniowej odbudowie naskórka.

Cena: 75 ml/ 8 PLN

Dove intensywnie nawilżający krem do ciałałączy składniki odżywcze oraz aktywne składniki nawilżające, pielęgnujące całe ciało. Dove intensywnie nawilżający krem do ciała to miękka i nawilżona skóra.

Cena:  30 ml/ 3 PLN, 75 ml/ 6 PLN, 150 ml/ 9 PLN, 250 ml/ 12 PLN

Avatar photo

Napisane przez Nigierewicz Joanna

Dębowe podłogi królują w polskich domach

Siedmiu studentów powalczy w finale konkursu PRaktykuj za granicą