w

Dębowe podłogi królują w polskich domach

Wiodący producent podłóg i drzwi oferuje aż sześć kolekcji paneli podłogowych, które zawierają jedynie dębowe wzory i zapowiada tworzenie kolejnych, bazujących na tym cieszącym się dużą popularnością dekorze.

Z 20 proponowanych przez firmę Classen kolekcji paneli podłogowych, aż sześć: Authentic Fibre, Authentic Grain, Authentic Grain +, Authentic Chrome, Discovery i Nature, składa się jedynie z dębowych dekorów. Wyróżnia je charakterystyczne usłojenie zachowane mimo odmienności w kolorystyce i strukturze paneli.

Dekory dębowe występują również w pozostałych kolekcjach paneli podłogowych Classen, jak np. City, Life czy Joy, łącznie producent oferuje ponad 80 dębowych wzorów. Szeroka paleta kolorystyczna i naturalne usłojenia to największe atuty „dębowych” kolekcji podłóg firmy Classen.

 – Klasyczny, dębowy odcień paneli podłogowych cieszy się wśród Polaków ogromną popularnością, dlatego w naszej ofercie znaleźć można ponad 80 dębowych dekorów. W zależności od wymagań, ale też od charakteru i przeznaczenia wnętrza, możemy więc mieć „dębową” podłogę najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom – mówi Piotr Zieleźny, Produkt Manager w firmie Classen. – Szacuje się, iż w naturalnym środowisku występuje niemal 200 gatunków dębu, dlatego czerpiąc z najpiękniejszych barw natury będziemy nadal poszerzać naszą ofertę paneli o nowe dębowe dekory. 

Jasne odcienie, np. Dąb Arizona, Dąb Kingston jak i te najciemniejsze, np. Dąb Tombreck dobrze prezentują się w tradycyjnych pomieszczeniach. Do nowoczesnych wnętrz pasują panele podłogowe o lekkich odcieniach szarości, w tym np. Dąb Toronto lub Dąb Sutton.                                 

– Dąb jest drewnem bardzo dekoracyjnym, wdzięcznym aranżacyjnie, a przede wszystkim ponadczasowym. Oryginalne dekory, które znajdziemy w ofercie Classen sprawią, że bez względu na wybór wzoru stworzymy podłogę naturalnie piękną – dodaje Piotr Zieleźny.

 

# # #

Classen jest wiodącą marką wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Na polskim rynku firma reprezentowana jest przez spółkę CLASSEN-POL SA, a jej główna siedziba mieści się w Rybniku-Zwonowicach. Szeroka gama produktów firmy obejmuje oprócz paneli podłogowych również drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe.

 

Więcej informacji o firmie Classen można uzyskać pod adresem www.classen.pl

Internet&PR. Nowa koalicja sukcesu

Nowa odsłona balsamów Dove