w

NoVa Park zaprasza na drugą edycję Giełdy Płyt Winylowych i CD

W dniach 7-8 października 2022 roku w godzinach 9.00-21.00 w NoVa Park po raz kolejny odbędzie się kiermasz płyt winylowych i CD. Na miłośników dobrej muzyki będą czekać tysiące krążków w każdym gatunku muzycznym!

To wyjątkowe święto muzyki odbędzie się w NoVa Park w dniach 7-8 października! W tym czasie w NoVa Park będą królować najpopularniejsze przeboje, które sprawią, że wielu z nas wróci pamięcią do dawnych lat. Druga edycja Giełdy Płyt Winylowych i CD to okazja do zakupu rzadkiego tytułu do swojej kolekcji, sprawienia komuś wyjątkowego prezentu lub po prostu porozmawiania o muzyce.

„Moda na winyle trwa w najlepsze. Widzimy stałe zainteresowanie tym tematem naszych Klientów, którzy często dopytywali o kolejną edycję kiermaszu. W odpowiedzi na ich oczekiwania podjęliśmy decyzję o ponownej organizacji takiego wydarzenia, które odbędzie się w bieżącym tygodniu. W dniach 7-8 października zapraszamy do NoVa Park wszystkich miłośników dobrych brzmień, którzy dadzą ponieść się cudownej magii winyli i nie tylko” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wstęp na II Giełdę Płyt Winylowych i CD w NoVa Parku jest bezpłatny. Kiermasz odbędzie się w dniach 7-8 października 2022 roku w godzinach 9:00-21:00 na poziomie 0, przy windzie panoramicznej.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC, Kraina Serów czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Ruszyła międzynarodowa wyprawa „Plastic Odyssey”. Credit Agricole partnerem projektu.

Korzyści z zatrudniania osób z niepełnosprawnością dla firmy?