w

NoVa Park zadba o Męskie Zdrowie

W sobotę 5 listopada w godzinach 10.00-19.00 NoVa Park zaprasza wszystkich Panów na bezpłatne badania profilaktyczne w ramach międzynarodowego ruchu „Movember”! Akcja „Męskie zdrowie” ma na celu zachęcanie wszystkich pełnoletnich mężczyzn do wzięcia sprawy w swoje ręce i zadbania o swoje zdrowie. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Fizjosport, a partnerem akcji m.in. Stal Gorzów.

Kolejna akcja prozdrowotna w NoVa Park! Tym razem będziemy promować męską profilaktykę! W sobotę 5 listopada Panowie będą mogli bezpłatnie wykonać:

USG jąder (dla mężczyzn w wieku 18-45 lat) – badanie przeprowadzą lekarze specjaliści z Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie;

testy PSA (dla mężczyzn powyżej 45. roku życia) – badanie przeprowadzą studenci kierunków medycznych z Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie.

„Dlaczego warto się zbadać? Aby wcześnie wykryć ewentualne nowotwory jąder i prostaty. Szybko wykryta choroba to szansa na zdrowe i lepsze życie. NoVa Park po raz kolejny włącza się w akcję organizowaną w ramach międzynarodowego ruchu ‘Movember’ i dba o męskie zdrowie. Wizyta w naszym mobilnym gabinecie nic nie kosztuje, a dbanie o zdrowie to bardzo męska postawa” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie „Męskie zdrowie” odbędzie się w NoVa Park 5 listopada 2022 roku w godzinach 10.00-19.00. Mobilny gabinet będzie dostępny na poziomie 0, przy windzie panoramicznej. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Fizjosport, a partnerami wydarzenia są Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie, Akademia im. Jakuba z Paradyża, Stal Gorzów, Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz firma SpotMed.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: TOUS, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, CHANGE Lingerie, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC, Kraina Serów czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

LIVIGNO – NARCIARSKI RAJ DLA RODZIN

Fundusze VC wciąż inwestują w europejskie startupy, ale dużo bardziej selektywnie