w

Noli Studios – nordycki komfort zakwaterowania wkrótce dostępny w Polsce

Noli Studios zamierza zrewolucjonizować polski rynek. Zapoczątkowany w Finlandii koncept, to wyjątkowe połączenie domowego komfortu z wygodą typową dla usług hotelowych. Rozwiązanie to sprawia, że Noli może stać się liderem na rynku, ponieważ jest ono unikalne w skali kraju.

 

Noli Studios wprowadza na polski rynek powiew świeżości w obszarze krótko- i długoterminowego pobytu i umożliwi swoim klientom nie tylko wygodne, szybkie i niezwykle elastyczne zakwaterowanie w różnych typach studio, ale również zaoferuje szereg usług towarzyszących, niedostępnych nigdzie indziej. Odpowie na różne potrzeby i zapewni swoim klientom wygodniejsze życie na wyciągnięcie ręki.

„Oferujemy szeroki wybór studio o różnej wielkości i wyposażeniu. Klienci mogą wybrać jedną z dwóch opcji umowy, w zależności od tego, jak długo planują zostać. Umowa elastycznego pobytu jest każdorazowo ważna przez jeden miesiąc i trwa przez wybrany przez klienta czas. Pobyt krótki można porównać do rezerwacji w tradycyjnym hotelu” – mówi Marta Karteczka, Head of Operations, Serviced Living in Poland.

Prestiżowa lokalizacja, w samym sercu Mokotowa, dogodne rozwiązania komunikacyjne, bezpośrednia bliskość biurowców i lotniska z pewnością sprawi, że koncept będzie atrakcyjny m.in. dla pracowników korporacji i osób często podróżujących.

Zgodnie z ideami przyjętymi w Noli Studios, klienci będą czuć się w studio jak u siebie w domu, mając równocześnie możliwość szybszej zmiany swoich planów. Maksymalne ułatwienia dotyczą nie tylko samego wynajęcia komfortowej i nowocześnie urządzonej przestrzeni, ale również elastycznej rezygnacji z zakwaterowania. Dostosowując się do realiów dynamicznie zmieniającego się świata, Noli Studios uprościło proces poszukiwania i zakwaterowania tak, by nie wymuszał on konieczności planowania z dużym wyprzedzeniem i dodatkowego płacenia kaucji. Rozwiązania te sprawdzą się idealnie w przypadku osób poszukujących komfortowego miejsca do spędzenia wybranego okresu– nie tylko osób podróżujących, ale również wszystkich, dla których przemieszczanie się i mieszkanie w różnych miejscach jest elementem stylu życia, edukacji czy pracy zawodowej.

 

„Elastyczne opcje pobytu to jednak tylko jedna z zalet wyróżniających Noli Studios na tle konkurencji. Przyświecała nam idea zmieniania świata na lepszy oraz założenie, że w realiach nieustannie ewoluującej rzeczywistości warto otworzyć się na spełnianie potrzeb klientów w nowy sposób, co zaowocowało wprowadzeniem innowacyjnych funkcjonalności. Jednym z takich rozwiązań są przestrzenie dzielone z innymi, takie jak siłownia, pralnia czy miejsca do wypoczynku (np. taras na dachu) lub wspólnego gotowania i spożywania posiłków” – dodaje Marta Karteczka.

Wspólna kuchnia i jadalnia w Noli to ponad 100 metrów kwadratowych przestrzeni, która jest w pełni wyposażona w najnowszy sprzęt i wszystkie potrzebne akcesoria. Jedna ze ścian jest w całości przeszklona i wychodzi na taras.

Nie zabrakło również opcji dla osób, które są jednocześnie w podróży i w pracy – dla nich Noli Studios wprowadziło komfortowe przestrzenie do coworkingu. Wszystkie te możliwości wspierają tworzenie się relacji międzyludzkich i niosą ze sobą ważną, społeczną wartość. Jednocześnie zapewniają prywatną przestrzeń i umożliwiają spotykanie się z innymi ludźmi tylko wtedy, gdy ma się na to ochotę.

W przekonaniu twórców Noli Studios możliwe jest zmienianie świata na lepszy. Zauważyli oni, że ludzie potrzebują czegoś więcej, niż tylko zwykłych transakcji najmu, sprowadzających się do wpłacenia pieniędzy i otrzymania kluczy. Dzięki połączeniu nowocześnie urządzonej przestrzeni osobistej z możliwością doświadczania świata wraz z innymi ludźmi, można w jeszcze pełniejszy i bardziej efektywny sposób spędzać swój czas. Noli Studios zapewnia jednak nie tylko prywatność i poczucie bycia u siebie, ale również wygodę, którą niosą ze sobą usługi sprzątania, wynajem rowerów czy opieka Hostów. Dzięki temu klienci mogą pozwolić sobie na swobodę, zachowanie balansu w życiu i skupienie się na realizowaniu swoich planów czy oddawaniu się pasji, nie tracąc czasu na żmudne czynności. Miejsce to z pewnością przypadnie też do gustu miłośnikom zwierząt.

Wygodnie, jak w domu i jednocześnie komfortowo, jak w hotelu – to zdanie optymalnie oddaje to, jak mieszka się w przestrzeniach oferowanych przez fiński koncept. Podejście inspirowane nordyckim stylem życia ma pozwolić skupić się gościom Noli Studios na tym, co jest dla nich naprawdę ważne.

Napisane przez Valkea

Spacery przedłużają życie

Kiermasz Płyt Winylowych i CD w Galerii Przymorze