w

Nauka tańca z gwiazdą You Can Dance

Talent, wieloletnie doświadczenie oraz okazja szkolenia swojego warsztatu pod okiem najlepszych instruktorów z całego świata, jaką daje udział w You Can Dance, umożliwia uczestnikom podjęcie po zakończeniu programu pracy nauczyciela tańca. Taką ścieżkę wybrał np. Aleksander Paliński, który prowadzi zajęcia hip-hop new style w krakowskim Centrum Tańca Ananday.

Kim jest Aleks?

Aleksander Paliński należy do Top 3 mężczyzn V edycji You Can Dance – Po prostu tańcz. W dalszym ciągu szkoli swoje umiejętności w tanecznym centrum świata – Los Angeles, w tak znanych szkołach jak: Millenium Dance Complex, Edge Performing Arts Center czy Debbie Reynolds Studio. Jest tancerzem wszechstronnym, szkoli się zarówno w tańcu nowoczesnym (contemporary, jazz), jak i technikach hip-hopowych (w tym new style, funk), co udowodnił na scenie YCD. Aleks ma na swoim koncie m.in. współpracę z Maria Sadowską, Dodą czy Agustinem Egurrolą. Występował na deskach Teatru Groteska.

– Aleks to otwarty i dojrzały chłopak z ogromnym zapałem do pracy, a taniec to najważniejsza wartość w jego życiu. Młody wiek umożliwia mu świetny kontakt z kursantami, którzy domagają się większej ilości zajęć! – mówi Pani Marta Nemś, manager Centrum Tańca Ananday.

Już 1 czerwca rozpoczyna się nowy kurs modern jazzu dla początkujących, prowadzony przez Aleksa. To świetna okazja do nauki podstaw tańca nowoczesnego od jednego z najlepszych tancerzy w naszym kraju.

Więcej informacji o kursie pod adresem:

http://www.ananday.pl/index.php?id=zajecia-z-alexem

Avatar photo

Napisane przez Benhauer

Leszno zrealizowało ponad 5 tys. e-Recept

Nowoczesna Pracownia Rezonansu Magnetycznego w centrum Krakowa