w , ,

Naturalny szyk

JUST to propozycja dla wszystkich, którzy cenią prosty i elegancki styl, a jednocześnie pragną uczucia swobodnej przestrzeni w domu, czy mieszkaniu. To nowoczesny program meblowy, zawierający kilkanaście ciekawych elementów, które można dowolnie łączyć i przestawiać. Kolekcja daje wiele możliwości tworzenia indywidualnych aranżacji. Do wyboru mamy witryny w dwóch wielkościach, witryny wiszące, trzy typy kredensów, szafki: stojące, wisząca oraz TV, półki wiszące, a także praktyczny, ścienny panel TV ze szklanymi, podświetlanymi półkami. Do kolekcji producent rekomenduje dopasowane stylistycznie stoły, stoliki kawowe oraz krzesła.

Fronty i korpusy mebli JUST pokryto naturalnym fornirem orzechowym w kolorze koniaku. Tylne ścianki szafek, witryn i kredensów, a także przesuwane drzwiczki wykończono eleganckimi, ryflowanymi aplikacjami w kolorze głębokiej czerni. Witryny, dla większego efektu, podświetlane są subtelnym światłem halogenowym, wyłączanym, dyskretnie schowanymi na bokach mebli, sensorowymi włącznikami. W meblach zastosowano zawiasy i prowadnice z systemem cichego domyku. Wszystko to składa się na unikatowy styl i wyjątkowy smak kolekcji.

Pojedyncze elementy zestawu JUST kosztują od 299 zł do 2499 zł. Jak wszystkie meble z oferty BYDGOSKICH MEBLI, objęte są 6 letnią gwarancją. Można je kupić w najlepszych sklepach meblowych na terenie całego kraju. Co ważne, producent zapewnia także bezpłatnie: transport, wniesienie mebli oraz ich montaż w domu klienta, a tym samym gwarantuje nie tylko komfort użytkowania swoich produktów, ale także wygodę ich zakupu. Więcej inspirujących aranżacji znaleźć można na www.bydgoskiemeble.pl.

BYDGOSKIE MEBLE to lider w produkcji mebli premium w Polsce, który od lat wyznacza trendy wystroju wnętrz w kraju, a teraz także w Europie. Meble tej marki wyróżniają się najwyższą jakością materiałów wykorzystanych do produkcji oraz niezwykłą starannością wykonania. Właśnie dlatego BYDGOSKE MEBLE to więcej, niż tylko meble. To prestiż, komfort i maksymalna funkcjonalność w jednym. Doceniły je i sprawdziły rzesze klientów w Polsce i za granicą.

Historia marki sięga roku 1884, kiedy to na Starym Rynku w Bydgoszczy powstał malutki zakład produkujący meble. Dziś firma posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie i jest częścią międzynarodowej Grupy IMS specjalizującej się w produkcji mebli skrzyniowych i tapicerowanych

Avatar photo

Napisane przez Black&White PR

Delfiny pomagają podopiecznym Fundacji Rosa

Wakacyjny kalendarz małego warszawiaka