w

Naturalna śmietana Piątnicy do sałatek

Śmietana 22% do sałatekmarki Piątnica jest mniej popularna od pozostałych, uniwersalnych śmietan, ale niewątpliwie zasługuje na wyróżnienie. Wyselekcjonowane, w pełni naturalne składniki sprawiają, że jest ona najbliższa prawdziwej, gęstej wiejskiej śmietanie. Jej skład, smak oraz aromat przywodzą na myśl śmietanę przygotowywaną domowym sposobem z mleka prosto od krowy, znaną z dzieciństwa czy wakacji spędzonych na wsi. Docenią ją konsumenci poszukujących wyłącznie naturalnych produktów. Walory tej niepowtarzalnej śmietany z Piątnicy wkrótce zostaną podkreślone dodatkowym oznakowaniem na wieczku. Kubeczek z dodatkową informacją dostępny będzie w handlu w czerwcu br.

Ze względu na zawartość żywych kultur bakterii kwaszących, Śmietana 22% do sałatek Piątnicy przeznaczona jest wyłącznie do potraw na zimno. Gęsta, kremowa konsystencja, wyśmienity smak i aromat oraz naturalne właściwości odżywcze produktu sprawiają,

że doskonale sprawdza się jako baza do wielu dań. Idealnie pasuje do mizerii i świeżych sałat z dodatkiem nowalijek oraz owocowych sałatek serwowanych zarówno podczas uroczystości rodzinnych, jak i podczas wspólnego grillowania.

Więcej informacji o produktach Piątnicy znajduje się na stronie www.piatnica.com.pl.

OSM Piątnica jest jednym z największych producentów śmietan na rynku polskim. W ofercie firmy odnajdziemy szeroki wybór śmietan o różnej zawartości tłuszczu: lekkie, o obniżonej zawartości tłuszczu (10%, 12%), średniotłuste (18%, 22%) i o podwyższonej zawartości tłuszczu (30%, 36%). Śmietany marki Piątnica są homogenizowane, w pełni naturalne i nie zawierają konserwantów. Dzięki wysokiej jakości i walorom smakowym są bardzo chętnie wybierane przez konsumentów.

Śmietana 22% do sałatek marki Piątnica dostępna jest w wygodnym kubku o gramaturze 200 g w cenie ok.1,70 zł/szt.

Wartość odżywcza w 100 g: wartość energetyczna – 919kJ (220 kcal), białko – 2,5 g, węglowodany – 2,9 g, tłuszcz – 22 g.

 

Avatar photo

Napisane przez Effective PR

Cała Polska goli „Siarę”!

Niezapomniany Dzień Dziecka