w , ,

Najwyższy standard higieniczny w zlewozmywakach granitowych Franke

Nowoczesne  zlewozmywaki wyposażone w dodatkowe akcesoria pozwalają na wygodne przygotowywanie jedzenia, mycie warzyw i owoców, obieranie ich i rozdrabnianie.

Ze względu na nowe funkcje jakie spełnia dzisiaj zlewozmywak w kuchni, bardzo ważny jest materiał z którego został on wykonany. Trwałość powierzchni, odporność na plamy, zarysowania i temperaturę oraz bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością – to najważniejsze cechy jakie bierzemy pod uwagę wybierając produkt do swojej kuchni.  Dlatego też wszystkie zlewozmywaki i komody do podbudowy firmy Franke wykonane z fragranitu DuraKleen® posiadają specjalną powierzchnię zabezpieczoną nową powłoką Sanitized® . Zabezpieczony fragranit zawiera srebro, które jest aktywnym składnikiem  materiału. Drobinki srebra  ograniczają rozwój bakterii i drobnoustrojów. Testy wykazały, że fragranit zabezpieczony powłoką Sanitized®  ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów w 99%, co jest najwyższą skutecznością dostępną na rynku w przypadku zlewozmywaków kompozytowych. Powłoka Sanitized®, którą pokryta jest powierzchnia produktu jest trwała i nie ściera się podczas użytkowania. Nawet po wielu latach korzystania ze zlewozmywaka jony srebra zawarte w ochronnej powłoce nie tracą swego działania. Dzięki Sanitized® rozwój bakterii i drobnoustrojów na wyczyszczonych powierzchniach jest skutecznie ograniczony, a właściwość higieniczna fragranitu pomaga utrzymać ten obszar w czystości. Należy jednak pamiętać, że Sanitized®  nie zastępuje  regularnego czyszczenia.

******

Od 100 lat marka Franke  jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Avatar photo

Napisane przez Estoria.pl

Cisco prezentuje środowisko aplikacji biznesowych

Technologia Silence Key (Sil-K): klucz do komfortu