w

Na wysoki połysk – meble z kolekcji K201

Meble K201 wyglądają nowocześnie i elegancko. Lekka, świeża biel dzięki swojej uniwersalności zapewnia niezwykłą swobodę w dokonywaniu dalszych wyborów kolorystycznych. Sprawdzi się w każdym zestawieniu, a przy tym daje wrażenie przestronności, optycznie powiększając wnętrze. Połyskująca biel doskonale odbija nawet najmniejsze promienie słońca sprawiając, że pomieszczenia stają się pełne blasku.

Kolekcja K201 stworzona została z myślą o niewielkich przestrzeniach jadalni lub salonu. W zestawie odnajdziemy pionowe, wąskie szafki, które pomieszczą sporo pamiątkowych bibelotów oszczędzając przy tym miejsce na ścianach. W witrynach i kredensach, pomimo ich niewielkich gabarytów, bez trudu zmieścimy domową zastawę, kolekcje szkła czy inne rzeczy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w jadalni. Na otwartych półkach i w wysuwanych szufladach komody TV znajdzie się dość miejsca na czasopisma, płyty DVD, czy piloty. Witryny wyposażono w bezpieczne i energooszczędne oświetlenie LED. Pozwala to w efektowny i niezwykle dekoracyjny sposób wyeksponować kolekcje prezentowane na szklanych półeczkach. Ciepła, delikatna barwa światła pomaga zbudować w salonie nastrój sprzyjający odprężeniu.

Stół z kolekcji K201 udowadnia, że 4 nogi nie są niezbędne by stół doskonale spełniał swoje funkcje. Dzięki interesującemu designowi to prawdziwa „uczta dla oczy” – osadzony na masywnej, ozdobnej nodze doskonale sprawdzi się w niewielkiej jadalni. Centralne usytuowanie nogi podkreśla niezwykły charakter mebla, a jednocześnie pozwala na dowolność ustawień krzeseł przy stole, zapewniając odpowiednią przestrzeń dla nóg osób przy nim siedzących. Nowoczesny system rozkładania gwarantuje, że łatwo i bez wysiłku rozłożymy blat zmieniając funkcję użytkowania stołu. Umożliwia to odpowiednie dostosowanie wielkości stołu do liczby osób, które przy nim zasiądą. Funkcjonalność i interesujący design to jednak nie wszystko – okleina polakierowana na wysoki połysk dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu zapewnia właściwą ochronę blatu przed plamami. Ślady z wody czy innych płynów bez trudu zetrzemy nawet po dłuższej chwili.

Meble K201 to oferta dla zwolenników prostych i funkcjonalnych form. Niewielka liczba elementów ozdobnych, małe gabaryty brył oraz połyskująca biel wybarwienia sprawiają, że meble te doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach o niewielkich powierzchniach.

Meble K201 od lipca dostępne w sprzedaży – więcej informacji na www.optiplus.pl

Avatar photo

Napisane przez Nowik Aurelia

Szlak Renesansu w Małopolsce w Branicach, Jeżowie, Tarnowie

Maroko – wymarzone i bezpieczne wakacje