w

Międzynarodowy Dzień Artystów w NoVa Park

Dawid Borus, Robert Piekarski, Izabela Berdowska, Grażyna Nawrocka, Muzeum Lubuskie czy Akademia Tańca i Baletu FRU to tylko niektórzy artyści i instytucje z Gorzowa i okolic, którzy 22 października 2022 roku zawitają do NoVa Park, by wspólnie świętować Międzynarodowy Dzień Artystów. Wydarzenie promujące i wspierające lokalnych twórców to okazja do spędzenia wolnego czasu w iście artystycznym klimacie. W programie m.in. warsztaty ceramiczne, występy taneczne oraz przedstawienia teatralne.

Niezła sztuka zawita do NoVa Park! Ponieważ 25 października przypada Międzynarodowy Dzień Artystów, w najbliższą sobotę w godzinach 12.00-19.00 w NoVa Park będzie można poznać z bliska lokalnych twórców oraz instytucje kulturalne, które każdego dnia wzbogacają życie i wolny czas mieszkańców naszego regionu. Obecni podczas wydarzenia wystawcy zaprezentują swoją działalność oraz chętnie opowiedzą o swojej pracy. Sobotnie spotkanie to doskonała inspiracja do odkrycia własnych nowych zainteresowań.

W przestrzeni NoVa Park pojawią się:

Dawid Borus (fotografia)

Robert Piekarski (digital art)

Studio Teatralne dla dzieci i młodzieży

Muzeum Lubuskie

Szkoła Tańca Aluzja

Pracowania JaWa

Jack Rost Bonsai Manufacture

Big Flowers by Yuliia

Akademia Tańca i Baletu FRU

Koło Gospodyń Miejskich Gorzów

ceramika Grażyna Nawrocka

Izabela Berdowska (biżuteria)

Klaudia Kluk Candles_dus (soy_candles)

Monika Bechta (maskotki)

Alicja w krainie rękodzieła

Kamila Biniarz Kabiha (rękodzieło)

Ważną częścią wydarzenia będą warsztaty artystyczne dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach ceramicznych, warsztatach tanecznych i teatralnych oraz warsztatach artystycznego cięcia drzewka bonsai. Wydarzenie umilą także występy taneczne w wykonaniu Szkoły Tańca Aluzja i Akademii Tańca i Baletu FRU oraz mini przedstawienie Studio Teatralnego dla dzieci i młodzieży.

„Obudź w sobie artystyczną duszę w Międzynarodowy Dzień Artystów w NoVa Park! Poznaj lokalnych twórców i zaraź swoje pociechy nowym hobby podczas warsztatów artystycznych.  Wspólnie z artystami z naszego regionu pokażemy, że w Gorzowie wiele się dzieje i sztuki nie musimy szukać daleko. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej kultury do NoVa Park już 22 października!” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Międzynarodowy Dzień Artystów w NoVa Park odbędzie na poziomie 0, w okolicach windy panoramicznej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC, Kraina Serów czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

PLGBC Green Building Awards 2022

Kuehne+Nagel i Novo Nordisk rozszerzają globalne partnerstwo w ramach niskoemisyjnych paliw