w , ,

Media Expert do usług

Jedną z nich jest możliwość zakupu biletów za pośrednictwem TicketPro. W salonach sprzedaży można nabyć bilet do świata rozrywki koncerty, kabarety, imprezy sportowe to wszystko jest w zasięgu klientów sieci. Bilety sprzedawane za pośrednictwem TicketPro drukowane są dopiero w momencie zakupu, dzięki temu systemowi klienci zawsze mają możliwość wyboru najlepszego z dostępnych jeszcze miejsc, niezależnie od tego w którym z punktów chcą go nabyć.

Kolejną z ciekawych propozycji jest karta prezentowa . To wygoda i radość zakupów, rozwiązanie dla klientów indywidualnych, pozwalające cieszyć się wymarzonym prezentem, jak również firm i instytucji, które chcą obdarować swoich pracowników. Karta Prezentowa jest elektronicznym bonem towarowym, którym można płacić za zakupy w Media Expert.

Media Expert to również fotoatrakcje – czyli możliwość nadruku zdjęcia na kubki, maskotki, kalendarze i inne gadżety, wywoływanie zdjęć , oraz szereg innych usług takich jak: zakupy na raty, ubezpieczenia, przedłużona gwarancja, utylizacja starego sprzętu, doładowania telefonów czy usługa transportowa

Ciągłe poszerzanie wachlarza usług jest odpowiedzią na rosnące wymagania klientów. Elektromarkety Media Expert są obecne głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, sieć wprowadzając nowe usługi chce umożliwić klientom dostęp do nowych możliwości. Często Media Expert jest jedynym dostawcą najnowszych usług na rynkach lokalnych

Usługi  MEDIA EXPERT stanowią tylko część atrakcyjnych rozwiązań oferowanych przez sieć – promocje, akcje specjalne sprawiają, że MEDIA EXPERT to najlepszy wybór przez cały rok.

MEDIA EXPERT to bezpieczne zakupy, najniższe ceny, profesjonalne doradztwo oraz wygodne lokalizacje sklepów.

Avatar photo

Napisane przez Domex

Globalny raport firmy Amadeus "Podróżny zawsze w sieci"

Lean Manufacturing wzmacnia Grupę Track Tec.