w

Lawendowe pola nie tylko dla miłośników Francji!

Wyższa Szkołą Biznesu i Nauk o Zdrowiu w tym roku, przygotowała dla swoich gości nie tylko bogaty program zabiegowy,  pielęgnacyjny,  poradniczy,  ale  także  postanowiła  nas   zabrać   na wycieczkę do Francji. Na wszystkich Państwa spragnionych odrobiny relaksu z rąk profesjonalnych kosmetyków, fryzjerów, dietetyków, pedagogów, czekać będzie wiele atrakcji: zabiegi pielęgnacyjne, upiększające, porady dietetyczne, konsultacje pedagogiczne, pokazy mody letniej, zajęcia z jogii, tai chi, a także degustacje koktajli dietetycznych oraz konsultacje i stylizacje fryzjerskie. To tylko część z przygotowanych atrakcji. Wszystko to uzupełni stylistyka rodem z francuskich uliczek, w tle sącząca się  muzyka w wykonaniu „ulicznego grajka”.

Podczas trwających zabiegów, porad, konsultacji i pokazów odbywać się będą dodatkowo atrakcyjne konkursy z nagrodami. Miedzy innymi, odbędzie się  finał konkursu Metamorfozy i Festiwalu Piosenki Francuskiej, ogłoszonych już w kwietniu. Głównymi nagrodami będą: bon zakupowy, semestr bezpłatnej nauki w WSBiNoZ oraz  wspomniana wcześniej-wycieczka do Francji.

Także dla miłośników muzyki nie zabraknie atrakcji. Wieczór spędzimy w towarzystwie piosenek francuskich przygotowanych na finałowy koncert.

Wyjątkowe pamiątki stanowić będą rysunki przygotowane przez ulicznego karykaturzystę, który każdego z gości przedstawi na swój, niepowtarzalny sposób, z odrobiną francuskiego żartu, co jednocześnie stanowić będzie wspaniałą pamiątkę z wydarzenia!

Zatem drogie Panie, Panowie! nie może Was zabraknąć w podróży do lawendowych pól, w tym wyjątkowym „pięknym dniu”. Beauty Day- 12 maja- Manufaktura!

Avatar photo

Napisane przez Agencja Smocza Jama

Rekordowy wynik kwietnia na Lotnisku Chopina

Konkurs Global Impact zorganizowany w Europie Środkowo-Wschodniej zbliża się do końca