w , ,

Lato w mieście będzie ciekawe!

Relaks w Spa zamiast oglądania telewizji

Jak wynika ze z analizy PAYBACK Consumer Monitor, podczas urlopu  w domu najbardziej popularnym zajęciem jest oglądanie telewizji (51%). Ten czas można jednak spędzić inaczej – Warto wykorzystać czas urlopu np. na wypróbowanie ciekawego zabiegu kosmetycznego, na który w okresie pracy nie zawsze starcza czasu. Wypoczynek można połączyć z zadbaniem o zdrowie i ładny wygląd – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl.

W Warszawie użytkownicy serwisu MyDeal.pl będą mieli okazję do wypróbowania między innymi profesjonalnego zabiegu na twarz, a w Krakowie – ajurwedyjskiego masażu głowy, szyi i twarzy lub 60-minutowego masażu leczniczego pleców lub kręgosłupa. Natomiast w Katowicach i Wrocławiu klienci MyDeal.pl będą mogli zadbać o swoje zdrowie i kondycję z karnetem do klubu fitness. Oczywiście minimum 50% taniej.

Rozrywka dla zapracowanych

Polscy studenci w trakcie studiów licencjackich pracują średnio 19, a na studiach magisterskich 25 godzin tygodniowo. Oni również wakacje spędzą w mieście.

– Według danych PAYBACK Consumer Monitor ponad 40% studentów szuka pomysłów na spędzanie wolnego czasu w Internecie, więc często w serwisach zakupów grupowych – dodaje Adam Kaliszewski – Propozycje MyDeal.pl pozwolą im zrelaksować się po pracy bez wydawania dużych sum pieniędzy i odkryć nowe, ciekawe miejsca w Warszawie, zgodnie z naszym hasłem: ,,Miasto jakiego nie znasz”.

W wakacje studenci z całej Polski będą mieli okazję do odwiedzenia ciekawych lokali gastronomicznych. W Krakowie i na Dolnym Śląsku będzie można spróbować specjałów kuchni polskiej, a w stolicy i na Górnym Śląsku potraw orientalnych – sushi i kuchni tajskiej. Natomiast amatorzy aktywnego wypoczynku będą mogli sprawdzić się podczas gry w paintball, wycieczki na quadach lub lekcji gry w tenisa ziemnego.

Miniwakacje w weekend

Dla wszystkich, którzy z powodu licznych obowiązków lub braku wystarczających funduszy nie mogą sobie pozwolić na pełne wakacje, atrakcyjne będą krótsze, dwu- i trzydniowe wyjazdy. Takie oferty również znajdują się wśród propozycji serwisów grupowych. Użytkownicy MyDeal.pl znajdą na stronie propozycję weekendu w eleganckim pałacu niedaleko Trójmiasta lub trzydniowego pobytu w Pradze.

– Oferty weekendowe cieszą się dużą popularnością wśród naszych użytkowników. Poprzedni Deal na wyjazd do Pragi kupiło ponad 800 osób, a limit został wyczerpany. Dlatego zdecydowaliśmy się powtórzyć emisję, aby umożliwić kolejnym turystom zwiedzenie tego pięknego miasta w czasie wakacji – wyjaśnia Adam Kaliszewski.

Avatar photo

Napisane przez Kaliszewski Adam

Z Fiedlerem na Madagaskar

Prawda o sobie