w

Konica Minolta łączy się z Apple… bezprzewodowo!

Program PageScope Mobile pozwala na zdalne przeglądanie, czytanie i drukowanie dokumentów z przenośnych urządzeń Apple oraz pobieranie materiałów zeskanowanych wcześniej na urządzeniach bizhub Konica Minolta. Nowe oprogramowanie jest dostępne bezpłatnie w App Store.

PageScope Mobile współpracuje z urządzeniami iPhone 3GS, iPhone 4, iPad i iPod Touch 4G. Dzięki rozwiązaniom Konica Minolta każdy użytkownik iPhone’a może teraz wydrukować dokumenty lub interesujące go materiały dostępne w sieci na urządzeniach Konica Minolta bez konieczności podłączania telefonu do komputera! Nie są potrzebne do tego żadne kable, wystarczy połączenie Wi-Fi. Nie trzeba też martwić się o to, czy popularne w środowiskach biznesowych narzędzia działające pod systemami Windows otworzą wszystkie przesłane z telefonu dokumenty. Z nową aplikacją na pewno unikniemy przykrych niespodzianek. Każdy wielbiciel nowinek technicznych na pewno szybko doceni to ułatwienie w pracy, zwłaszcza, że dla każdego jest ono dostępne bezpłatnie. 

Dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu dostępnemu w App Store, użytkownicy przenośnych urządzeń Apple mogą cieszyć się jeszcze większą swobodą niż dotychczas – mówi Mateusz Macierzyński, kierownik produktu ds. oprogramowania i rozwiązań w Konica Minolta Business Solutions Polska. – Staramy się zaspokajać rosnący popyt na biurowe rozwiązania do pracy w sieci i przetwarzania danych w chmurze. Dlatego opracowanie takich aplikacji, jak PageScope Mobile było dla nas naturalnym krokiem – dodaje.

Avatar photo

Napisane przez Fischer&Zubek PR Part

Podlascy dentyści podarowali uśmiech niepełnosprawnym dzieciom

Pierwszy krok do maszyny numer 5