w

Jesień z nagrodami w NoVa Park

Nie tylko spadające liście czekają na Was w najbliższy weekend! W dniach 30 września – 1 października w godzinach 11.00-19.00 w NoVa Park odbędzie się jesienna akcja z latającymi bonami, w ramach której zwinność będzie nagradzana upominkami! Do zdobycia są ozdobne wrzosy oraz skrzynki pełne sezonowych owoców i warzyw!

Lubicie prezenty? W takim razie zajrzyjcie do NoVa Park w dniach 30 września – 1 października! Czeka na Was odlotowy konkurs oraz 300 upominków! Aby powalczyć o nagrodę, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie dwa paragony z dwóch różnych sklepów), okazać dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji i spróbować swoich sił w konkursie Cash Cube!

A jakie jest zadanie konkursowe? Po wejściu do specjalnej kabiny z latającymi bonami musicie w czasie 20 sekund złapać jak największą liczbę kuponów. Jeśli uczestnik zabawy złapie od 3 do 8 bonów – wygrywa wrzos ozdobny, jeśli złapie więcej niż 8 bonów – otrzyma w prezencie drewnianą skrzynkę z owocami i warzywami!

„Przed nami jesienna akcja pełna zabawy i upominków! Zapraszamy do NoVa Park po udane zakupy i deszcz nagród, którzy przygotowaliśmy dla mieszkańców Gorzowa i okolic. Przez dwa dni będziemy rozdawać ozdobne wrzosy oraz skrzynie pełne sezonowych owoców i warzyw w podziękowaniu za zakupy zrobione w NoVa Park” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym przy windzie panoramicznej. Liczba upominków ograniczona. Obowiązują limity dzienne wydawania nagród.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC, Kraina Serów czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Urządzenia dezynfekujące Lena Lighting pierwszymi produktami w Polsce posiadającymi atest bezpieczeństwa Instytutu GMBU

Sekret odżywionej i rozświetlonej skóry jesienią