w

Gorące lato bez VAT-u z firmą DCB

Dedykowane są zarówno osobom prywatnym, jak również firmom oraz instytucjom finansowym.

Firma DCB zajmuje się dostarczaniem wiedzy i narzędzi niezbędnych do skutecznego wykrywania falsyfikatów znaków pieniężnych i dokumentów. Realizuje swoje cele przede wszystkim za pomocą specjalistycznych szkoleń, podczas których uczestnicy zdobywają fachowe informacje odnośnie falsyfikatów . Ponadto, poznają unikalne zabezpieczenia banknotów i dokumentów oraz dowiadują się, jak sprawdzić ich autentyczność w ciągu 3 sekund . W czasie warsztatów specjaliści przedstawiają najnowsze trendy w fałszowaniu i opowiadają o cechach charakterystycznych fałszywek . Dodatkowo na zakończenie zajęć, uczestnicy otrzymają zaświadczenie lub certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia . I to wszystko taniej o 23 proc .

Lato to okres wzmożonej aktywności turystycznej, podróży, wycieczek i zwiedzania. Ale z drugiej strony to także czas obfitych żniw dla fałszerzy . Dlatego zdecydowaliśmy się na wakacyjną promocję naszych szkoleń . Obniżyliśmy cenę warsztatów aż o 23 proc . To doskonała okazja do przeszkolenia swoich pracowników z zakresu wykrywania fałszywych banknotów po dużo niższej cenie . Zachęcam do aplikowania na nasze promocyjne szkolenia” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Szkolenia prowadzą specjaliści z firmy DCB – doświadczeni praktycy i szkoleniowcy z ogromną wiedzą z zakresu wykrywania fałszywych banknotów . Zgłoszenia do wzięcia udziału w specjalistycznych warsztatach firmy DCB należy kierować na adres: [email protected].

Informacje o firmie:

Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów . Udziałowcami spółki są: Remedium – Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestor prywatny Sylwester Salach. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.

Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect w 2011 roku . Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.

W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085 . W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2010.

www.decoba.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

De’Longhi Climaveneta wyposaża Stadion Narodowy w Warszawie

ESAM 5600 Perfecta – wyśmienita kawa za każdym razem