w

EZVIZ sadzi drzewa

„Ponieważ bezpieczeństwo, inteligentne sterowanie i zrównoważony rozwój przyczyniają się do podstawowych warunków zorientowanego na przyszłość inteligentnego domu EZVIZ, mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom umożliwimy wszystkim lepsze warunki do życia. Wykorzystując dostępną technologię dążymy do lepszego życia na bardziej ekologicznej i bezpiecznej planecie. Projekty takie jak ten pozwalają EZVIZ przekształcić rzecznictwo w działania. Wzywamy do odpowiedzialnego rozwoju biznesu również wszystkich naszych partnerów z branży IoT”. – skomentowała Ewa Tokarska, specjalistka ds. marketingu EZVIZ.

W ramach inicjatywy marki EZVIZ Green, Globalny Plan Zalesiania EZVIZ jest pierwszą ekologiczną kampanią firmy, która aktywnie angażuje produkty i społeczność. EZVIZ będzie sadzić średnio dwa drzewa dziennie we współpracy z ekspertami ds. ekologii i rolnikami, wybierając gatunki drzew rodzime dla lokalnych środowisk i przystosowujące się do zmian klimatycznych. Takie działania obejmują również dostarczanie nasion i edukację rolniczą w tych lokalnych społecznościach. Jako, że jest to publiczny, transparentny projekt rolno-leśny, wszystkie najnowsze aktualizacje będą udostępniane wraz ze zdjęciami i informacjami za pośrednictwem stron internetowych EZVIZ i Treedom.

Co ważniejsze, inicjatywa EZVIZ Green odzwierciedla silne zaangażowanie firmy w tworzenie zrównoważonej technologii konsumenckiej. Globalny Plan Zalesiania EZVIZ jest preludium do zbliżającej się premiery rynkowej pierwszej przyjaznej dla środowiska serii robotów odkurzających RC i RE, ponieważ każdy robot jest częściowo wykonany z przetworzonych tworzyw sztucznych odpowiadających 16 butelkom wody. EZVIZ kontynuuje również ulepszanie konstrukcji sprzętu wykorzystując przy tym mniejszą liczbę części jednorazowego użytku i wspiera dłuższy cykl życia produktu dzięki wysokiej jakości materiałom i niezawodnym aktualizacjom oprogramowania.

Oprócz walki z odpadami i zanieczyszczeniami, EZVIZ poczynił również zauważalne osiągnięcia w opracowywaniu domowych systemów bezpieczeństwa nowej generacji zasilanych zieloną energią. Od zeszłego roku firma zaprezentowała pełną gamę kamer zasilanych energią słoneczną wraz z panelami słonecznymi, aby pomóc obniżyć rachunki za energię elektryczną w budynkach mieszkalnych i zmniejszyć ślad węglowy.

Napisane przez H

Niezwykły prezent od Beaty Szałwińskiej z okazji 150-lecia urodzin Sergiusza Rachmaninowa

VeloBank wspiera zieloną transformację energetyczną specjalną ofertą EKO-kredytu