w

Ekologiczne inspiracje i modowe trendy w NoVa Parku

Upominki za paragony, konkursy z nagrodami i pełna klocków strefa dla dzieci – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na klientów NoVa Parku już 17 i 18 marca. Dwa dni pełne ekologicznej wiedzy, pokazów mody, porad i warsztatów, pozwolą połączyć wiosenne dbanie o siebie z troską o naszą planetę.

 

17 i 18 marca, czyli w piątek i sobotę, wokół windy panoramicznej na poziomie 0 w Nova Parku będzie można znaleźć mnóstwo ekologicznych i modowych atrakcji dla każdego. Nie zabraknie również upominków dla klientów: robiąc zakupy za co najmniej 150 zł i rejestrując paragony (maksymalnie 2 z dwóch różnych sklepów) w Punkcie Obsługi Akcji, można będzie zdobyć kosmetyczny upominek. Pojawią się też konkursy z nagrodami – w piątek zaistnieje szansa, by sprawdzić swoją wiedzę na temat ekologii, a w sobotę poszukać w sobie talentu modowego stylisty. Najmłodszych z pewnością ucieszy strefa zabawy, w której podczas warsztatów nauczą się tworzyć budowle z ekologicznych, stworzonych z klonowego drewna klocków.

Piątek będzie dniem poświęconym ekologii. Dzieci z pewnością zainteresuje pokaz eko-mody szkolnej, który odbędzie się o godzinie 13.00 i będzie pełen oryginalnych ubrań wyczarowanych z produktów recyklingowych. Przy okazji będzie można dowiedzieć się wszystkiego o segregacji śmieci, a także kupić rozmaite ekologiczne produkty na stoiskach targowych, na których znajdą się m.in. ręcznie robione makramy. Coś specjalnego dla klientów NoVa Parku przygotowali także najemcy centrum. Tego dnia Silcare zaoferuje darmową stylizację paznokci osobom, które zrobią zakupy w tym salonie, a w Świecie GSM można będzie bezpłatnie wymienić szybkę ochronną w swoim telefonie, by przedłużyć jego żywotność. Pasjonaci przyrody będą mogli zajrzeć na stoisko Nadleśnictwa Kłodawa, które jako część Lasów Państwowych przybliży wszystkich chętnym tajniki lasów oraz podpowie, jak wspólnie możemy lepiej o nie zadbać.

Sobotni cykl wydarzeń będzie natomiast prawdziwą gratką dla fanów mody. Tego dnia sceną zawładną modelki i modele prezentujący najnowsze kolekcje, które zostaną dodatkowo omówione przez stylistkę. Swoje stylizacje oraz cosplaye zaprezentują również uczniowie szkoły odzieżowej, na której stanowisko będzie można zajrzeć i porozmawiać m.in. z profesjonalną hafciarką. Obecna tego dnia stylistka podpowie, jakie będą najgorętsze trendy tego sezonu w modzie i makijażu, co pozwoli jeszcze śmielej wykreować swój nowy styl tej wiosny. Coś dla siebie znajdą też wielbiciele pachnących drobiazgów, bowiem w sobotę będą mogli wziąć udział w warsztatach tworzenia świec sojowych, po uprzednim zapisaniu się na nie na stronie www.evenea.pl.

Ekologiczny klimat, modowe inspiracje i szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci i dorosłych sprawi, że w trakcie marcowego wydarzenia w NoVa Parku odnajdzie się każdy. Wiedza o tym, jak możemy dbać o środowisko naturalne przyda się nie tylko wiosną, a świeże, modowe pomysły, pozwolą dodatkowo jeszcze bardziej ubarwić swoją codzienność.

Napisane przez Valkea

Europejskie banki wyciągnęły wnioski z kryzysu zadłużeniowego w strefie euro

Dziewczyny, które uciekły przed wojną