w

Dyrektor artystyczna Z:A podwójnie wyróżniona

Na konkurs wpłynęło 19 prac. Jury składające się architektów i plastyków I nagrodę przyznało zespołowi autorskiemu w składzie Katarzyna Dobiecka i Grzegorz Łotysz, natomiast nagroda II przypadła w udziale Grzegorzowi Hajdzie. Kolejne dwie nagrody były równorzędnymi wyróżnieniami i po otwarciu kopert z nazwiskami autorów okazało się, że… dublet wyróżnień trafił do jednej osoby.

W uzasadnieniu do werdyktu jury napisało, że w pracach dyrektor artystycznej Z:A „uwagę zwróciła próba przestrzennego formowania znaku oraz konwencja w ogólnym ujęciu tematu” i „ciekawa forma projektu graficznego oraz dyscyplina kompozycji”.

Ewa Krzywińska od początku istnienia czasopisma Zawód:Architekt odpowiada za jego koncepcję graficzną, a także za relaunch szaty graficznej i logotypu Z:A zrealizowane jesienią 2010 roku. W 2004 roku obroniła dyplom magisterski w katedrze komunikacji wizualnej na wrocławskiej ASP, ma za sobą 6 lat pracy jako grafik kreatywny w agencjach reklamowych. Aktualnie współpracuje nie tylko z Z:A, projektuje też na zlecenia innych firm i wydawnictw. Na stałe mieszka we Wrocławiu, wolny czas latem spędza na desce windsurfingowej, a zimą na nartach carvingowych (posiada nawet licencję instruktora SITN).

Avatar photo

Napisane przez Oria Media

Czy płatności mobilne są realną alternatywą dla gotówki oraz kart płatniczych?

Drukarnia internetowa – co to takiego?