w

Coś w ten deseń, czyli pasiasta moda na lato

Znowu kwitniemy! Kwieciste desenie ciągle w modzie, choć chyba nigdy z niej nie znikneły. Zmienia się tylko kolorystyka, bądź intensywność. Kwiaty są teraz modne na óżne sposoby, choć raczej stonowane. Odchodzimy od hippisowskiej estetyki na rzecz bardziej stylowej. Jednolity kwiatowy deseń, bądź stonowana kolorystyka. Co ważne, w tym sezonie kwitną nam także dodatki – kwiecie wkroczył na buty i torebki, efekt doskonały.

Pasy wszelakie to jednak najważniejszy trend sezonu – szczególnie szerokie, o intensywnych kolorach. W kolekcji Rinascimento to najbardziej widoczny trend. Szerokie poziome lub ukośne pasy w instensywnych kolorach ,oraz trochę cieńsze i bardziej stonowane np. do pracy. Paskowy oczopląs to must-have tego sezonu. Są na butach chustach, czy tak modnych w tym sezonie spódniach. Kolorowe paski połączone z bielą, to kwintesensja nadchodzącego lata. Należy je jednak dobierac ostrożnie, gdyć poprzczne pasy mają skłonność do optycznego poszerzania sylwetki. Paniom, które nie czują się z tym komfortowo, radzimy wybrać podłużne – wyszczuplą i wydłużą.

Letnim evergreenem są też motywy marynistyczne. Styl „na żeglarza” bądź bywalca mariny pojawia się jak zwykle w wielu kolekcjach. Śnieżna biel, granat, czerwień i złoto. Umiarkowane kroje, klasyczne szycie – to raczej styl elegancki, choć można potraktowac go z większym luzem, co z powodzeniem wprowadzaą co roku marki młodzieżowe. Doskonały na lato w mieście – nawet siedząc w biurze daje posmak nieustających wakacji. W połączeniu z psakami – mamy idealny wakacyjny strój!

Dodatkowo, w butiku Ti Amo znajdziemy też bardziej stonowaną kolekcję. Nieśmiertelne beże, które przy okazji doskonale podkreslają opaleniznę, to propozycja dla osób które cenią umiar, w sam raz do wymagającej pracy. Tu i ówdzie pojawiają się paski, bądź lekki kwiatowy deseń, lecz jest on nierzucający się w oczy.

Dziki zwierz ujarzmiony. W tym sezonie podarujmy sobie dzikie lamparty czy wężowe skóry (choć to takie włoskie). Fanki tego typu wzorów zapewniamy jednak – ten motyw wróci na pewno. W przyrodzie nic nie ginie, a w modzie już tym bardziej!

[źródło:media.365pr]

Avatar photo

Napisane przez 365 PR

600 m2 kosmicznych atrakcji do 5 czerwca w Zabrzu!

600 m2 kosmicznych atrakcji już od 13 czerwca we Wrocławiu!